„Biathlon dla każdego” w Kaczkach Średnich. Weź udział w zawodach

Kaczki Średnie. Biathlon

Polski Związek Biathlonu zaprasza na zawody „Biathlon dla każdego” w Kaczkach Średnich. To niepowtarzalna lekcja biathlonowej rywalizacji połączona z propagowaniem i upowszechnianiem aktywności fizycznej. 21 czerwca (czwartek) Zespół Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich wystąpi w roli gospodarza, zyskujących coraz większą popularność, zawodów „Biathlon dla każdego”. One same stanowić będą tyko jedną z atrakcji zaplanowanego na dzień ogólnopolskiego sportowego wydarzenia – „Dnia Olimpijskiego”.

Kaczki Średnie. BiathlonZawody „Biathlon dla każdego” zostaną rozegrane w zmienionym formacie. Liczba startujących została ograniczona do 150 a kategorie zawężone do dzieci i młodzieży przedszkolnej oraz szkolnej. Zgodnie z regulaminem zawodnicy podzieleni na kategorie wiekowe rywalizują w biegu na krótkim dystansie z dwoma strzelaniami z broni laserowej o cenne nagrody.

Strzelaj i biegaj. Baw się, żyj zdrowo!

Organizatorzy zapraszają wszystkie grupy szkolne do Kaczek Średnich, które czują się na siłach pokonać określony dla grupy wiekowej dystans, oddać kilka celnych strzałów i aktywnie spędzić ostatni dzień roku szkolnego! Przekonajmy się, która szkoła pobije rekord frekwencji tegorocznej edycji „Biathlonu dla każdego”?

Regulamin i zapisy na stronie internetowej  —> TUTAJ

foto: Polski Związek Biathlo

Tagi: ,

Prosimy oceń artykuł


Kalendarz wydarzeń

« Czerwiec 2018 » loading...
PWŚCPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
pon 25
pon 25

Kino TUR. Na głęboką wodę

22 czerwca - 25 czerwca

Dodaj firmę do katalogu

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.