Brudzew. Maryla i Sławomir zaśpiewali na Dniu Kobiet

KGW Brudzew. Dzień Kobiet

Ponad 100 pań z kół gospodyń wiejskich z gminy Brudzew obchodziło wczoraj swoje święto w gościnnych progach Domu Weselnego „Jola” w Kolnicy. Na imprezę zawitał sam Sławomir ze swoim hitem „Miłość w Zakopanem” oraz królowa polskiej piosenki Maryla Rodowicz.

Sobota w gminie Brudzew była Świętem Kobiet. 10 marca KGW oraz zaprzyjaźnione panie ze stowarzyszenia „Klub Brudzewianki”, radna powiatowa Barbara Zielińska i panie z GOK spotkały się we własnym gronie, by wspólnie uczcić Dzień Kobiet. Nie zabrakło również przedstawicieli płci męskiej w osobach wójta Cezarego Krasowskiego, z-cy wójta Paweła Jacaszka, przewodniczącego rady Kazimierza Wdowińskiego, sekretarza urzędu gminy Tomasza Józefowicza od których panie przyjmowały kwiaty i życzenia.

Kobiety z Brudzewa wiele talentów mają

To że gospodynie z kół w gminie Brudzew lubią i umieją się bawić wiadomo nie od dziś. Z pewnością nie brakuje im również talentu i poczucia humoru. Dały temu wyraz wcielając się w Sławomira Zapałę czy Marylę Rodowicz. Na imprezie pojawili się także kibice polskiej drużyny narodowej piłki nożnej oraz panie w czerwonych podwiązkach z biesiadnymi przyśpiewkami.

Takie niespodzianki przygotowały swoim koleżankom gospodynie z „Zespołu Razem” i KGW Galew. Maryla natomiast przyjechała ze swoim zespołem prosto z Chrząblic. Atrakcją wieczoru były także różne gry, zabawy i konkursy przeprowadzone przez DJ Macieja, które dostarczyły panią wiele zabawy.

Impreza odbyła się dzięki zaangażowaniu Zarządu Gminnego KGW w Brudzewie, GOK „Wozownia” oraz gospodarza gminy Brudzew.


Tagi: , , , , , , , ,

Prosimy oceń artykuł


Kalendarz wydarzeń

« Czerwiec 2018 » loading...
PWŚCPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
pon 25
pon 25

Kino TUR. Na głęboką wodę

22 czerwca - 25 czerwca

Dodaj firmę do katalogu

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.