FootballPro Cup Masters IX. Piłkarskie emocje w zasięgu ręki!

APR: W pogoni za marzeniami... wywiad z Alicją Piechocką

APR (Akademia Piłkarska reissa)20 drużyn,178 zawodników, 42 trenerów i 60 meczów. Tak w liczbach wyglądał jeden z największych turniejów międzynarodowych w kraju – FootballPro Cup Masters IX. W minioną sobotę zawodnicy z różnych zakątków Polski zmierzyli się ze sobą w poznańskiej Arenie.

To był niesamowity dzień! Po emocjonującym finale poznaliśmy mistrzów IX już edycji międzynarodowego turnieju FootballPro Cup Masters. Zwycięzcami w roczniku 2010 zostali piłkarze z Olymipc Wrocław. W meczu o 2. miejsce lepszymi od gości z Londynu, drużyny Elite Magic London, okazali się zawodnicy z STF Champion Warszawa.

Równie emocjonujące rozgrywki zapewnili reprezentanci rocznika 2010. Po pełnym sportowych wrażeń finale Akademii Piłkarskiej Reissa wraz z Koroną Kielce, zwycięski puchar trafił do gości z Kielc. Na podium zaklasyfikowali się również piłkarze z Arkonii Szczecin. Jak podkreślają organizatorzy, to była najlepsza edycja turnieju w historii.

– IX edycję turnieju uważam za najlepszą pod wieloma względami. Udało się zaprosić topowe akademie piłkarskie w Polsce, które stworzyły bardzo wyrównane widowisko z dużą ilością goli w każdym spotkaniu. Świadczy o tym fakt, że żadna z 20 drużyn nie odnotowała kompletu zwycięstw w tym wydarzeniu. W dodatku w 60 rozegranych spotkaniach ani razu nie padły mniej niż 3 bramki na mecz! Z mojej strony pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji FootballPro Cup Masters, a także zaprosić na jubileuszową, X edycję, o której informacje już niebawem – podkreśla organizator, Paweł Jankowski.

FootballPro Cup Masters IX. Piłkarskie emocje w zasięgu ręki!


Tagi: ,

Prosimy oceń artykuł


Kalendarz wydarzeń

« Maj 2018 » loading...
PWŚCPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
2
3
pt 25
pt 25
pt 25

Kino TUR. Taxi 5

25 maja - 28 maja

Dodaj firmę do katalogu

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.