Russocice. Wyższa szkoła jazdy na motorze czyli zawody TRIAL 2018

Russocice. Mistrzostwa Polski oraz Puchar Polski TRIAL 2018

Miejski Klub Motorowy “TUR-MOT” Turek przy współorganizacji z TMSM “SPARTA” Wrocław był gospodarzem inauguracyjnych rund Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski  Trial 2018. Zawody zorganizowano na torze motocyklowym w Russocicach.

Na terenie byłej żwirowni w Russocicach k. Władysławowa rozegrano w sumie trzy konkurencje: I i II rundę Otwartych Indywidualnych Mistrzostw Polski w Rajdach Motocyklowych TRIAL 2018; Puchar Polski oraz Clasic Trial. Każda z konkurencji rozgrywana była z podziałem na wiek zawodników i/lub stopień umiejętności startujących.

Trial cóż to takiego jest?

Trial to dyscyplina sportów motorowych, w której umiejętności zawodnika w połączeniu z jego systematycznością tworzą podstawy osiąganych rezultatów. Odcinki jazdy obserwowanej są częścią trasy, na których dochodzi do sprawdzenia poziomu sportowego, a uzyskane przez zawodników na odcinkach punkty karne stanowią podstawę wyłaniania zwycięzcy. Trasę rajdu tworzy z reguły teren o charakterze niezurbanizowanym, w przeważającej części składający się z leśnych szlaków i skalistych obszarów.

Wyniki Mistrzostw Polski —-> TUTAJ


Tagi: , , , ,

Prosimy oceń artykuł


Kalendarz wydarzeń

« Maj 2018 » loading...
PWŚCPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
2
3
sob 26
sob 26
sob 26

Kino TUR. Taxi 5

25 maja - 28 maja

Dodaj firmę do katalogu

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.