Tuliszków. Albert Jesiołkiewicz drugi na Domenica Cup w Chorwacji

Tuliszków. Albert Jesiołkiewicz II na Domenica Cup

W dniu 10.03.2018 roku Chorwacka Organizacja IKO Matsushima była organizatorem międzynarodowego turnieju karate “Domenica Cup” w Sveta Nedelja. Uczestniczyło w nim 290 zawodników z 48 ośrodków szkoleniowych karate z 13 krajów: Austrii, Bośni i Hercegowiny, Estonii, Węgier, Włoch, Polski, Słowacji, Hiszpanii, Słowenii, Ukrainy, USA i Chorwacji. Wśród nich znalazła się pięcioosobowa reprezentacja IBK Polska w składzie Bartek Nazim, Bartek Branowski, Marysia Szymańska, Natalia Trębicka oraz Albert Jesiołkiewicz, zawodnik Wielkopolskiego Klubu Sportów Walki w Tuliszkowie.

Turniej był silnie obsadzony. Aby wejść do strefy medalowej trzeba było wygrać 2-3 pojedynki, w zależności od kategorii wagowej. Doskonale spisał się zawodnik z Tuliszkowa, pokonując dwóch Węgrów. W finale spotkał się z zawodnikiem z Chorwacji, zajmując ostatecznie drugie miejsce.

Z zawodnikami przebywał Hanshi Tomasz Olejnik (8 dan) oraz sensei Jacek Szymański (1 dan).

Wyjazd naszego zawodnika do Chorwacji, jak i jego przygotowania, były możliwe dzięki wsparciu IBK Polska państwu Arlecie i Grzegorzowi Jesiołiewiczą oraz panu Jakubowi Kowalczykowi z firmy IzoSerwis. WKSW Tuliszków serdecznie dziękuje wszystkim za pomoc i zaangażowanie. Osu!!!

źródło: tuliszkow.pl

Tagi: , , , ,

Prosimy oceń artykuł


Kalendarz wydarzeń

« Czerwiec 2018 » loading...
PWŚCPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
pon 25
pon 25

Kino TUR. Na głęboką wodę

22 czerwca - 25 czerwca

Dodaj firmę do katalogu

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.