Co dalej z budową GETECu?

Od internauty otrzymaliśmy zdjęcia z budowy ciepłowni GETECu z pytaniem o to, dlaczego mimo wyższych temperatur prace nie postępują.

Podczas konferencji prasowej w połowie lutego przedstawiciele firmy GETEC informowali, ze prace związane z budową ciepłowni musiały zostać wstrzymane ze względu na niskie temperatury. Jednocześnie zapewniano, że prace betoniarskie zostaną wznowione gdy tylko temperatura wzrośnie. – Ciepłownia ma być gotowa już jesienią, a tymczasem, jak widać na załączonych zdjęciach, na placu budowy nic się nie dzieje, roboty nie postępują, a zapowiadano że na wiosnę zostaną wznowione – pisze zaniepokojny czytelnik.

Od kilku tygodni temperatura jest zdecydowanie wyższa, a mimo to prace na budowie nie postępują. Pojawiły się także głosy, że być może z brakiem postępy w robotach na terenie przyszłej ciepłowni związana jest rezygnacja wiceburmistrza Tadeusza Czerwińskiego. Mamy nadzieję, że sprawa wyjaśni się po oficjalnej odpowiedzi ze strony firmy GETEC.

Fot. Nadesłane przez czytelnika

Tagi: , ,

Prosimy oceń artykuł


 • roj

  Media są od tego, by kontrolować władzę. I niech przydupasy w stylu jora to zrozumieją.
  Świetna robota z tą informacją. Gdy media są tylko słodko pierdzące jak ET i portal Deruckiego, to władza może pierdziec w stołek i nic nie robić.
  Może takie newsy spowodują, że opóźnień już nie będzie. Chociaż nie jestem tego tak pewien.

  Ps.
  Zainteresujcie się odbiorem śmieci. Krążą dziwne plotki.

  • kirkor

   No cóż media powinny kontrolować ale jak tu wierzyć temu portalowi jak jego właścicielem jest Młynarczyk – czytaj polityk. I tak ten pan będzie próbował kreować rzeczywistość wg własnych potrzeb – czy taki portal jest miarodajny – chyba tylko dla idiotów.
   To samo zresztą dotyczy się wszystkich pozostałych miejscowych mediów – za każdym stoi polityk lub partia.

  • jor

   Pożyjemy zobaczymy gorzko pierdzący…

 • jor

  Masakra wprowadzacie ludzi w błąd prace trwają a fota pewnie zrobiona w niedziele…Żenada…

  • Turek24.com.pl

   Zdjęcie zostało zrobione w czwartek (6.04) o godz. 17.43

   • MK

    Bezmózgowie kompletne. Trzeba było poczekać do północy a wtedy : CIEMNO WSZĘDZIE, GŁUCHO WSZĘDZIE, CO TO BĘDZIE, CO TO BĘDZIE

   • jor

    To zróbcie foto o np. 12:43 To zobaczymy kto ma racje…

 • Krzysiek Boryn

  Hahaha. Dobry żart! Autorce artykułu zwracam uwagę na jeszcze jeden fakt – od czasu dymisji Czerwińskiego w Turku pada deszcz! Przypadek?
  Aaaa! I jeszcze jedno zdarzenie. Od dymisji Czerwińskiego, u mojego sąsiada przestał lecieć czarny dym z komina – przypadek?
  Albo kopiujecie z konkurencji albo piszecie bzdury. Po co komu taki portal?

  • Boryna

   Jakie kopiowanie, człowieku zejdź na ziemię, bo ci się główka przegrzewa. Wracaj do domu.

 • TCz

  Faktem jest, że budowa się ślimaczy i są opóźnienia. Są dni przestoju tak jak wczoraj.
  Odezwali się ci co akurat mają wiedzę o rezygnacji Czerwinskiego. Śmiech na sali.

 • MK

  Przejeżdżam codziennie obok budowy. Już o 7 rano na budowie znajduje się ok. 30 pracowników, kilka maszyn budowlanych. Praca idzie nawet podczas ostatnich deszczów. Pani redaktor nie chciało się ruszyć ślicznej pupeczki i sprawdzić “rewelacje” zatroskanego czytelnika. PS. W niedzielę wielkanocną też możecie zrobić mocne, wiarygodne zdjęcie. Nikt nie będzie wtedy pracował. Proponuję tytuł: KOLEJNA PRZERWA NA BUDOWIE CIEPŁOWNI. DOSTAWA CIEPŁA ZAGROŻONA

 • Burmistrz ma sklerozę

  Ale bzdura. Rezygnacja Czerwinskiego nie ma nic wspólnego z inwestycja. Idziecie w kierunku Faktu i SuperExpressu.

 • Reks

  Co za bzdury. Wczoraj przejeżdżałem tam i szalowali fundament nad ziemią.

 • Name

  Polecam zobaczyć informacje o budowie na oficjalnej stronie GETEC… Ani słowa o inwestycji w Polsce i polskim oddziale… Czy tak działa poważna firma?…

  • Mirek
   • Name

    Ok. Masz rację. Na poziomie głównej stronie jest wyszukiwarka, która nie znalazła hasła Turek. Ale jak podajesz – można się do tego dokopać. Dzięki za info.

   • fizyk

    Intencją tego portalu (Młynarczyk w tle) jest dop….nie Antosikowi. Intencja a nie fakty decydują o treści “artykułów”.

    • Boryna

     Następny, któremu styki się przegrzewają. I to fizyk niby ma być. Prawdą jest, że przy najważniejszej dla miasta inwestycji robota nie idzie pełną parą i są opóźnienia. Jak terminy gonią to na budowie się zap…la od rana do zmierzchu. A tutaj słodkie lenistwo i brak kogokolwiek w słoneczne popołudnie. Takie są fakty.
     I nie mieszaj do tego duetu Antosik-Młynarczyk, bo oni mogą się publicznie boksować, a na piwo pójdą i się dogadają w tej czy innej sprawie. I wyjdziesz na durnia. Z resztą dużo ci nie brakuje do tego.

     • gem

      “Prawdą jest, że przy najważniejszej dla miasta inwestycji robota nie idzie pełną parą i są opóźnienia.” Nie ma opóźnień, wiem, że będzie ci ciężko z tym żyć, ale wszystko jest OK.
Kalendarz wydarzeń

« Marzec 2018 » loading...
PWŚCPSN
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
20
21
22
27
28
29
30
31
1
pt 23

Kino TUR. Kobiety mafii

23 marca - 26 marca

Dodaj firmę do katalogu

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.