Turek. Uczniowie ZST wicemistrzami rejonu konińskiego w piłce siatkowej

ZST Turek. Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej

7 marca 2018 r. w hali sportowej MOSiR w Słupcy odbyły się Mistrzostwa Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej Chłopców. Wystartowało w nich sześć reprezentacji: LO Słupca, ZSE Słupca, ZSTiH Konin, ZSEA Koło, ZSEU Żychlin i ZST Turek. Siatkarze z Turku zajęli ostatecznie drugie miejsce i zostali Wicemistrzami Rejonu Konińskiego.

Zawody zostały rozegrane w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”, dwie najlepsze drużyny z każdej grupy uzyskały awans do półfinałów.

W grupie A wystąpiły drużyny: ZST Turek, ZSE Słupca, ZSTiH Konin. Grupę B tworzyły – ZSEA Koło, ZSEU Żychlin, LO Słupca. Po rozegraniu meczów grupowych reprezentacja ZST w Turku trafiła do półfinału z drużyną Liceum Ogólnokształcącego w Słupcy. Mecz ten wygrała w tie-breaku 2:1. Niestety w finale została pokonana przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Słupcy i zajęła drugie miejsce.

Skład drużyny ZST: Dawid Urbanowski, Tobiasz Majcherek, Przemysław Pięta, Oskar Czekalak, Adrian Szymczak, Wiktor Ignaszak, Norbert Pantachowicz, Dawid Ściński, Igor Królikowski, Bartłomiej Janaśkiewicz, Piotr Czerwiński, Adam Szałek, Mariusz Bonikowski i Albert Ciołek.

Wicemistrzom gratulujemy. Reprezentację przygotował Wojciech Szymański.

źródło: Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. S. Kaliskiego w Turku/FB

Tagi: ,

Prosimy oceń artykuł


Kalendarz wydarzeń

« Czerwiec 2018 » loading...
PWŚCPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
pon 25
pon 25

Kino TUR. Na głęboką wodę

22 czerwca - 25 czerwca

Dodaj firmę do katalogu

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.