Tyyyyyyyyyle frajdy ze SportujMy.pl

Tyyyyyyyyyle frajdy ze SportujMy.pl

Dzieciństwo jest jedną wielką przygodą i odkrywaniem nowych rzeczy. Dzisiaj dorośli z rozrzewnieniem wspominają piękne czasy, kiedy siedzieli na trzepaku do dywanów, jedli gumy kulki, grali w klasy i nie chcieli wracać do domu na obiad. Jeśli marzysz, aby te ponadczasowe wartości nie uległy zapomnieniu, zapewnij swojemu dziecku jeszcze więcej frajdy na obozach i półkoloniach SportujMy.pl!

SportujMy.pl jest projektem, który może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w organizacji wypoczynku. Tysiące dzieci rocznie uczestniczy w wyjazdach, a organizatorzy z roku na rok wzbogacają swoją ofertę.

– Nie lubimy nudy! Chcemy zachęcać dzieci do aktywności, poszukiwania swoich pasji i przeżywania przygód.  Nie uciekamy też od nowinek technologicznych, pokazujemy dzieciom, że można je dobrze wykorzystywać do swojego samorozwoju – mówi Patron projektu, Piotr Reiss.

Zaraź swoje dziecko pasją do podróży i pozwól mu się rozwijać! Świetną okazją do aktywnego wypoczynku, spotkania przyjaciół z którymi połączy Twoją pociechę pasja i przeżycia niezapomnianych przygód jest wyjazd na obóz tematyczny, czy uczestnictwo w półkoloniach SportujMy.pl. To nie tylko krótka lekcja samodzielności, ale przede wszystkim nauka zaradności. Podczas takich wyjazdów organizatorzy dbają o to, by dzieci miały zagospodarowaną każdą godzinę na interesujące zajęcia i atrakcje. To często tylko jeden krótki tydzień, a wspomina się go przez długie lata.

– Mój syn trenuje piłkę nożną, więc udział w obozie piłkarskim SportujMy.pl jest już tradycją. Mam zawsze pewność, że dziecko jest w dobrych rękach, wróci zadowolone i podniesie swoje piłkarskie umiejętności – mówi Anna, mama 8 letniego Stanisława.

Już dziś zajrzyj na stronę www.sportujmy.pl  lub zadzwoń pod nr tel.: 519400071 i dowiedz się więcej o zimowych obozach i półkoloniach.

Nie daj się nudzie w te ferie! 


Tagi: ,

Prosimy oceń artykuł


Kalendarz wydarzeń

« Maj 2018 » loading...
PWŚCPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
2
3
pt 25
pt 25
pt 25

Kino TUR. Taxi 5

25 maja - 28 maja

Dodaj firmę do katalogu

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.