W weekend widzimy się w Malanowie

Dni Malanowa 2018

Już tylko dwa dni pozostały do rozpoczęcia XV. edycji Dni Malanowa. Impreza potrwa od 26 do 27 maja, a jej centrum mieścić się będzie na boisku piłkarskim przy ul. Parkowej. 

Sobotnie imprezy rozpoczną się o godz. 17.00. Pierwszego dnia na scenie zaprezentują się lokalne zespoły oraz nastąpi posumowanie rozgrywek GLPN. Gwiazdą tego wieczoru będzie zespół Future Folk, którego wokalistą jest Stanisław Karpiel-Bułecka. Zespół łączy muzykę taneczną z góralszczyzną.

Wieczór w greckim klimacie i disco polo 

Drugi dzień święta Malanowa rozpocznie się o godz. 12.00 od mszy św. w intencji mieszkańców gminy. O godz. 16.00 czekają nas występy lokalnych artystów i pokazy Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz karate. W niedzielę przed malanowską publicznością zaprezentuje się Eleni. Tego dnia na scenie pojawią się również Piękni i Młodzi ze swoimi przebojami “Niewiara”, “Jedno słowo”, czy “Ona jest taka cudowna”.

Tradycyjnie w programie wydarzenia znajdą się także dodatkowe atrakcje, jak wesołe miasteczko, liczne punkty gastronomiczne i handlowe oraz konkurencje sportowe, gry i zabawy dla dzieci.

Dni Malanowa zakończy pokaz sztucznych ogni oraz dyskoteka do 1.00.

Zaczynamy odliczanie!

Dni Malanowa 2018


Tagi:

Prosimy oceń artykuł


Kalendarz wydarzeń

« Czerwiec 2018 » loading...
PWŚCPSN
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
pon 25
pon 25

Kino TUR. Na głęboką wodę

22 czerwca - 25 czerwca

Dodaj firmę do katalogu

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.