Jak poseł posłowi. Oświadczenie Tomasza Nowaka

od lewej: poseł Ryszard Bartosik (PiS), Tomasz Nowak (PO)

Poseł Ryszard Bartosik (PiS) zarzucił posłowi Tomaszowi Nowakowi (PO), iż nienawidzi mieszkańców Turku. Taka zniewaga nie mogła pozostać bez odpowiedzi. Tomasz Nowak w swoich mediach społecznościowych opublikował na ten temat swoje oświadczenie.

W związku z nieprawdziwymi pod moim adresem zarzutami  Posła Ryszarda Bartosika zamieszczam film i treść mojego oświadczenia.

Oświadczenie posła Tomasza Nowaka

Przyjaciele z Turku przysłali mi informację, Panie Pośle Bartosik: że Pan DUBY SMALONE bredzisz! Okazuje się, że mówi Pan o jakieś nienawiści do mieszkańców Turku!! No totalna BZDURA!! Jeśli bym miał Pana tokiem myślenie iść, to Pan nienawidzi mieszkańców Konina, Krzymowa, Brzeźna, Starego Miasta, Tuliszkowa i Gozdowa. I tak dalej, i tak dalej mógłbym wymieniać Panie Pośle Bartosik.

Niech się Pan ogarnie! Tutaj chodzi o poważne sprawy!, o rzeczywiste zlikwidowanie wykluczenia komunikacyjnego Turku i możemy to zrobić realnie za rozsądne pieniądze, które są, a nie wydumane pieniądze, które Pan zachowując się jak pierwszy sekretarz miał przywieźć do Naszego regionu, ale ich Pan nie przywiózł. Pan przywiózł tylko tekturkę, a kiedy ludzie właśnie z tych regionów prosili, żeby Pan przyszedł na spotkanie z nimi, żeby porozmawiać o projekcie, to Pan po prostu stchórzył.

Nie było Pana z ludźmi i wtedy i nie ma Pana z ludźmi teraz! Wszystkiego najlepszego na Święta, Panie Pośle Bartosik.
– Tomasz Piotr NowakPoseł na Sejm RP


Tagi: , ,

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.