Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie To twoja reklama? Wydrukuj Zapisz jako PDF

Konkurs dla przedszkolaków – A co to jest praca?

Kategorie ogłoszeń:   
Adres:
https://www.gowork.pl/lp/rodzic-zawodowiec, https://www.gowork.pl/lp/rodzic-zawodowiec 1
Treść ogłoszenia:

GoWork.pl, jako firma o wyraźnym profilu społecznym, aktywnie angażuje się w organizację konkursów o charakterze edukacyjnym i społecznym, co potwierdzają nasze wcześniejsze inicjatywy. Ruszyło kolejne wydarzenie, skierowane do przedszkolaków, przy wsparciu ich kochających rodziców. Konkurs "A co to jest praca? Rodzic zawodowiec oczami dziecka" trwa w okresie 01.03.2024 - 30.04.2024.

Czym jest ten konkurs i dla kogo jest przeznaczony? Jaki jest jego cel? Jak wziąć udział i co można zdobyć? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz poniżej.

Konkurs "A co to jest praca? Rodzic zawodowiec oczami dziecka" to doskonała okazja dla przedszkolaków do wyrażenia swojej kreatywności i świetnej zabawy - w towarzystwie swoich rodziców! Uczestnicy proszeni są o nakręcenie krótkiego filmiku, na którym dziecko imituje swojego rodzica w pracy.

Forma i styl są dowolne, a oceniane będą zaangażowanie dziecka i kreatywność filmu, włącznie z ewentualnym użyciem rekwizytów lub strojów.

Celem konkursu jest stworzenie okazji do wspólnego spędzenia czasu w atmosferze zabawy i nauki, oraz przekazanie dzieciom uniwersalnych wartości związanych z pracą i jej sensownością. Dla dziecka nie ma lepszego przykładu niż własny rodzic!

Jak wziąć udział i co można wygrać? Konkurs podzielono na cztery kategorie wiekowe: 3, 4, 5 i 6 lat. Dla każdej kategorii przewidziane są te same nagrody w postaci Elektronicznej Karty Podarunkowej do wykorzystania w sklepie Smyk o wartości:

1. miejsce – 500 zł
2. miejsce – 250 zł
3. miejsce – 150 zł

Aby wziąć udział, należy nakręcić film zgodnie z wytycznymi i umieścić go na YouTube lub Vimeo, następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie konkursowej, dołączając link do filmu. Zgłoszenia są przyjmowane od 01.03.2024 do 30.04.2024. Więcej informacji znajdziesz na https://www.gowork.pl/lp/rodzic-zawodowiec. Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!

Turek24.tv

Termin ważności produktów spożywczych
OdtwórzPlay
Ostatnia chłodnia wyburzona
OdtwórzPlay
Jak przygotować Kimchi
OdtwórzPlay
Wyburzanie chłodni kominowych nr 2 i 3
OdtwórzPlay
Dariusz Młynarczyk o kolei Konin - Turek
OdtwórzPlay
Warstwa nagłówka
 
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Turek24 w social media

Twitter Turek24

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.