Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie Wydrukuj Zapisz jako PDF

Polski producent kamienia ogrodowego do ogrodu na skalniak skarpy grilla piaskowiec

Kategorie ogłoszeń:      
Cena: zł 400,00
Telefon: 604581097
Adres:
Grabowie 3, Grabowie 3 97-525
Treść ogłoszenia:

Firma PPU Pawlik Kamieniarstwo to w 100 % polski producent wytwarzający i dostarczający takie materiały jak płytki elewacyjne do zastosowania na elewacjach z ociepleniem ze styropianu , kamień do ogrodu oraz płyty szlifowane a to wszystko z własnych surowców skalnych , ze złóż piaskowca kolorowego z niepowtarzalną kolorystyką w naszym kraju a może i także w Europie.

Kopalnia kamienia naturalnego Chełmska Góra II to zakład górniczy a także jedno ze złóż będące własnością zakładu PPU Pawlik ze wsi Grabowie koło Krzętowa na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim blisko rzeki Pilicy.
W tej kopalni ale i nie tylko bo w sumie mamy ich obecnie pięć pozyskujemy piaskowiec naturalny tylko i wyłącznie sposobami mechanicznymi za pomocą koparek kołowych i gąsienicowych wyburzeniowych podsiębiernych wyposażonych w osprzęt służący do odspajania lub skruszenia calizny złoża piaskowca występującego tam w stanie rodzimym oraz dodatkowo wspomagamy wydobycie maszynowe ręcznym wierceniem za pomocą wiertarki pneumatycznej . Po użyciu wiertarki udarowo-pneumatycznej zakładamy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory zalewamy proszkiem rozprężnym z wodą do odspajania większych bloków skalnych lub tworzymy tzw. spody robocze do prowadzenia jak najbardziej ekonomicznego wydobycia oraz z segregacją jakościową wydobytego surowca skalnego.
Wydobyty piaskowiec przerabiamy w zakładzie kamieniarskim zlokalizowanym w malowniczej wiosce Grabowie na takie towary jak : płytki elewacyjne do zastosowania na elewacjach z ociepleniem ze styropianu, kamień ogrodowy, kamień murowy i kamień hydrotechniczny a także płyty szlifowane na fasady i pospółkę drogową powstającą przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego.

Turek24.tv

Termin ważności produktów spożywczych
OdtwórzPlay
Ostatnia chłodnia wyburzona
OdtwórzPlay
Jak przygotować Kimchi
OdtwórzPlay
Wyburzanie chłodni kominowych nr 2 i 3
OdtwórzPlay
Dariusz Młynarczyk o kolei Konin - Turek
OdtwórzPlay
Warstwa nagłówka
 
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

Turek24 w social media

Twitter Turek24

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.