Zawodnicy KSiSW walczyli o kwalifikację do Mistrzostw Europy Shinkyokushinkai Karate

KSiSW Turek. Kwalifikacja do Mistrzostw Europy Shinkyokushinkai Karate

W dniach 18-19 września w Ełku odbyła się kwalifikacja do Mistrzostw Europy Shinkyokushinkai Karate w Rumunii Europejskiej Organizacji Karate. W zawodach wystartowało blisko 200 zawodników z czołowych klubów w Polsce. Klub Sportów i Sztuk Walk w Turku sekcja Karate reprezentowało czterech zawodników. Byli to Julita Stanisławska, Aleksandra Zając, Marcel Rosiak i Filip Konefał – juniorzy.

Konkurencja Kumite w była bardzo mocno obsadzone przeciętnie w wadze startowało ponad 10 zawodników, a zawody były rozgrywane systemem pucharowym. Swój pierwszy pojedynek stoczyła Julita Stanisławska, która w dogrywce 2 minutowej musiała uznać wyższość swojej przeciwniczki, przegrywając przez wskazanie 2:3, notabene  zwycięzcą w tej konkrecji wagowej. Trzecie miejsca wywalczyli w swoich kategoriach wagowych Aleksandra Zająć  (wspaniały wstęp zdobycie wazami), Filip Konefał i Marcel Rosiak, który prosto po przeziębieniu stanął na tatami i wygrał wszystkie pojedynki przed czasem. Opiekunem grupy był trener Daniel Pakuła, pełniący rolę sekundanta.

Podopieczni shiahn Dariusza Jasiakiewicza 5 dan już w ten weekend udają się na kolejny turniej do Wrocławia-Kobierzyce, który zaliczany jest do rankingu ogólnopolskiego.

Klub zaprasza do nowych sekcji wiekowych rozpoczynających swoją działalność. Dla pierwszej dziesiątki w sekcji kickboxingu przewidziano darmowe rękawice bokserskie jednej z najlepszych firmy na rynku.  Zarząd  Klubu składa podziękowania za wsparcie wyjazdu dla Burmistrza, Turku,  Tuliszkowa, Zarząd Powiatu, Wójta Kawęczyna, Wójta Gminy Turek, firmom Maks Pol, Budros Pompy Ciepła Turek, PSB Mrówka Turek, Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, OSP Turek, radnemu miejskiemu Pawłowi Kwiatkowskiemu, PGKiM Turek, OSiR Turek, Centrum Wolontariatu MOPS Turek , Restauracji Piwnica Smaku, Ministerstwu  Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Firmie Seiken, MOPS Turek.

materiał nadesłany


Tagi: ,

« sierpień 2022 » loading...
P W Ś C P S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.