Msza św. w intencji krwiodawców w Turku
3 stycznia 2026 roku w Kościół św. Barbary w Turku odbyła się uroczysta msza święta w intencji krwiodawców. Liturgii koncelebrowanej przewodniczyli ks. Dariusz Ziemniak oraz ks. Konrad Dreszler.
Zgromadzonych licznie krwiodawców, przedstawicieli klubów oraz poczty sztandarowe powitał diecezjalny kapelan krwiodawców ks. kan. M. Frankowski.
Po zakończeniu nabożeństwa krwiodawcy oraz zaproszeni goście udali się na poczęstunek do Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku.


