Bal Turysty 2019. Odznaczenia, wyróżnienia i dyplomy, a później zabawa do białego rana

Wyprawy dalekie i bliskie. Pieszo i rowerem. Przez cały rok oddział PTTK Turek organizuje wycieczki, rajdy, spotkania oraz konkursy zapraszając do udziału w nich wszystkich chętnych nie tylko swych członków. W sobotę, 9 lutego w klubie “Barbórka” odbył się Bal Turysty, impreza która stanowi podsumowanie całego roku działalności Towarzystwa. 

Przez cały rok robią kawał dobrej roboty. Integrują środowisko nie tylko Turku, ale i całego powiatu zjednując sobie coraz szersze grono przyjaciół. Działają na rzecz dzieci, młodzieży, osób starszych oraz niepełnosprawnych. Wczoraj członkowie i sympatycy PTTK Turek usłyszeli wiele ciepłych słów, życzeń i gratulacji ze strony gości świadczących o tym, że doceniają działalność i starania o upowszechnienie piękna i atrakcji regionu.

Oddział PTTK Turek nie jest oddziałem starym a już ma sukcesy. Jest to zapewne w dużej mierze zasługa samego prezesa, a także wszystkich osób, które wspierają prezesa w jego działalności. Ten oddział działa naprawdę prężnie. Wiele imprez, które są organizowane na terenie miasta, jak i w regionie pozwala mieszkańcom poznawać walory powiatu tureckiego – mówił wiceburmistrz miasta Turku Jerzy Kurzawa. 

Przypominamy, że Dariusz Grajkowski prezes oddziału PTTK Turek tydzień temu został Człowiekiem Roku Powiatu Tureckiego i otrzymał Złoty Herb Powiatu Tureckiego, co jest niewątpliwie wyróżnieniem dla całego oddziału.

Bal Turysty to także okazja aby wyrazić uznanie i odznaczyć zasłużonych członków oraz sympatyków. W sobotę, nim zabawa rozkręciła się na dobre otrzymali je:

Honorową Odznakę Krajoznawczą „Ziemi Tureckiej”

Włodzimierz Łęcki, Aleksandra Dalke, Jerzy Laszewicz, Jerzy Kurzawa, Bartosz Perz

Odznaką Młodzieżową PTTK „ORLI LOT”

Witold Grajkowski

Srebrna Odznaka Zasłużony w pracy PTTK wśród młodzieży

Elżbieta Struglińska, Wioletta Fibich, Jerzy Zygmunt, Jan Szafrański

Brązowa Odznaka Zasłużony w pracy PTTK wśród młodzieży

Maria Kukulska, Agnieszka Karbowa, Elżbieta Popielarz, Krzysztof Kabot, Agnieszka Biniek – Rogalska, Witold Lewandowski, Radosław Szociński, Cezary Zientek, Bartosz Stachowiak, Katarzyna Statucka, Gabriela Kolenda, Nina Kropidłowska, Dariusz Statucki

Odznaka „25 lat w PTTK”

Krystyna Rutkowska, Jerzy Rutkowski, Ireneusz Lament

Dyplom Honorowy Zarządu Głównego PTTK

Wioletta Fibich, Maria Kukulska, Karina Lament, Jolanta Szczap, Aldona Wojtczak. Ewa Sobolewska, Maciej Sobolewski, Ewa Pawlik-Wiśniewska, Zdzisław Włodarczyk, Janina Włodarczyk, Marcin Włodarczyk, Magdalena Włodarczyk, Joanna Zaremba, Agnieszka Karbowa, Elżbieta Popielarz, Iwona Chrzęściewska, Kinga Spioch, Marcin Jacuszczak, Elżbieta Tomczyk

Dyplom Honorowy Zarządu Głównego PTTK za pomoc i współpracę

Urząd Miasta w Turku, Szkoła Podstawowa nr 4 w Turku, Ochotnicza Straż Pożarna w Turkowicach, Ochotnicza Straż Pożarna w Chrząblicach, Gminny Ośrodek Kultury „WOZOWNIA”, Promet Trans Sp. z o.o.

Dyplom Zarządu Oddziału PTTK w Turku
  • za krzewienie turystyki i krajoznawstwa wśród młodzieży: Iwona Chrzęściewska, Ewa Sobolewska, Maciej Sobolewski, Iwona Urbaniak, Kamila Grzelczak, Katarzyna Naguszewska, Aleksandra Bojanowska, Katarzyna Janas, Ewelina Rygiert, Monika Kukulska, Dorota Stolarska
  • za zasługi w upowszechnianiu turystyki i krajoznawstwa: Rafał Rogalski, Marcin Chrzęściewski, Joanna Piekarczyk, Mirosław Piekarczyk
Uprawnienia Instruktora Krajoznawstwa Regionu

Agnieszka Biniek – Rogalska, Iwona Chrzęściewska, Ewa Pawlik – Wiśniewska

Dyplom – Człowiek wielkiego serca

Iwona Urbaniak, Witold Lewandowski, Piotr Maciaszek, Wacław Szajrych

Podczas uroczystości zostały wręczone także uprawnienia pilota wycieczek osobą, które ukończyły kurs pilota i zdały egzaminy teoretyczne oraz praktyczne z wynikiem pozytywnym.


Tagi: , , ,

Kalendarz wydarzeń

« Czerwiec 2019 » loading...
P W Ś C P S N
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
pon 24

Turek. Wystawa Na zdrowie

6 maja - 27 czerwca
pon 24

Kino TUR. Panda i banda

21 czerwca - 24 czerwca
pon 24

Kino TUR. Trzy kroki od siebie

21 czerwca - 24 czerwca
pt 28

Kino TUR. Aladyn

28 czerwca - 1 lipca
pt 28

Kino TUR. John Wick 3

28 czerwca - 1 lipca
sob 29

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.