KPP Turek. Podsumowali minione dwanaście miesięcy

Turek. Odprawa roczna

W Komendzie Powiatowej Policji w Turku odbyła się odprawa służbowa, w której uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafałem Pawłowskim. W odprawie uczestniczyli przedstawiciele samorządów powiatu tureckiego i Prokuratury Rejonowej w Turku. Na odprawie podsumowano wyniki pracy osiągnięte przez policjantów w 2018 roku.

10 stycznia br. w sali konferencyjnej turkowskiej komendy odbyła się odprawa roczna, w czasie której podsumowano rok 2018. Dokonano także oceny stanu bezpieczeństwa na terenie powiatu tureckiego.

W odprawie wziął udział zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu inspektor Rafał Pawłowski oraz kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Turku w osobach: Komendanta Powiatowego mł. insp. Michała Grzelaka i I zastępcy mł.insp. Romana Ciesielczyka.

W odprawie służbowej udział wzięli zaproszeni goście: Dariusz Kałużny – starosta powiatu tureckiego, Piotr Szewczyński – przewodniczący Rady Powiatu Tureckiego, Romulad Antosik – Burmistrz Miasta Turku, Tadeusz Gebler – burmistrz Dobrej, Krzysztof Roman – burmistrz Tuliszkowa, Karol Mikołajczyk – Wójt Gminy Turek, Mirosław Broniszewski – Wójt Gminy Przykona, Jan Nowak – Wójt Gminy Kawęczyn, Ireneusz Augustyniak – Wójt Gminy Malanów, Paweł Jacaszek – z-ca Wójta Gminy Brudzew, Tomasz Rajczyk – sekretarz Gminy Władysławów, Adam Weber Prokurator Rejonowy w Turku, młodszy brygadier Arkadiusz Janaszkiewicz – z-ca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej.

Odprawę rozpoczęło wystąpienie Komendanta Powiatowego Policji w Turku mł. insp. Michał Grzelak, który przywitał zaproszonych gości. Przy wykorzystaniu pokazu multimedialnego przedstawił wyniki osiągnięte przez jednostkę. Ponadto dokonał oceny stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie naszego powiatu w ubiegłym roku. Komendant określił zamierzenia i cele do realizacji, jakie stoją przed komendą w 2019 roku.

W dalszej części wystąpienia komendant odniósł się do współpracy z samorządami i prokuraturą. Słowa podziękowania skierował na ręce przedstawicieli samorządów za przekazywaną pomoc i wsparcie turkowskiej policji w realizacji przedsięwzięć.

Po wysłuchaniu wystąpień przedstawicieli samorządów i prokuratury oceny pracy policjantów Turkowskie komendy dokonał z-ca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafał Pawłowski. Pozytywnie ocenił pracę jednostki i przedstawił priorytety do realizacji w 2019 roku na terenie garnizony wielkopolskiego.

źródło: KPP Turek

Tagi: , ,

« Lipiec 2020 » loading...
P W Ś C P S N
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.