W Tuliszkowie Dzień Kobiet i Mężczyzn świętowano wspólnie

Tuliszków to jedyna miejscowość w powiecie tureckim, gdzie panie dzielą swoje święto z panami. Gmina wraz z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury zaprosiła po raz drugi z rzędu wszystkie mieszkanki i mieszkańców na spotkanie z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn.

Rok temu postanowiono połączyć dwa marcowe wydarzenia i wpisać do swojego kalendarza jako wspólne święto. W tym roku w niedzielne południe podarowali swym mieszkańcom trochę relaksu i to we włoskim klimacie.

Wpierw zaproszono na spotkanie z certyfikowanym coachem, trenerem i mentorem Marleną Cegiełko-Kondrat. Chętni mieli okazję poznać trudną sztukę asertywności. A z kolei na warsztatach z Martą Dziublewską zaznajamiali się z podstawami pielęgnacji skóry i sekretami dotyczącymi makijażu dziennego. Powodzeniem cieszyło się także spotkanie z dietetykiem Olgą Cieślar oraz trenerem personalnym Bartoszem Plucińskim, u którego można było zbadać poziom tkanki tłuszczowej.

Ponadto Joanna Fabjańska, Kamila Kominiarczyk, Natalia Nowak, Kamila Rabiega i Marzena Ignaczak zaprezentowały pokaz makijaży i fryzur. Czym byłaby strefa relaksu bez masażu. O relaksacyjnym opowiadały oraz demonstrowały go Marta Klimczak i Katarzyna Janiszewska.

Wszystkich miłośników włoskich specjałów zadowoliły z pewnością smaki z lokalnych firm z Tuliszkowa, jak Pizzeria Apetito, Pizzeria K-2 oraz Restauracja Meteora. Skosztować można było pizzy, bruschetty, sałatki czy też oryginalnych włoskich cukierków.

Zwieńczeniem wydarzenia był koncert Kasztelan Band Project, który w rytmie włoskich przebojów bawił mieszkanki i mieszkańców gminy Tuliszków. Obecnie zespół tworzą go: Mariusz Dróżdż – perkusja i wokal, Jarosław Durkiewicz – gitara basowa i wokal, Tomasz Maćkowski – akordeon, keyboard i wokal, Tomasz Radecki – gitara i wokal, Mirosław Robak – saksofon altowy, Mateusz Staciwa – trąbka, Marcin Skórka – puzon. Muzyków wspiera Artur Zajdel, grający na perkusji, a podczas koncertów towarzyszy im wokalistka Aldona Bednarz.


Tagi:

« sierpień 2022 » loading...
P W Ś C P S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.