Wywalczyli złote, srebrne i brązowe medale

9 kwietnia w Poznaniu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Podstawowych w Judo. Zawodnicy podczas imprezy reprezentowali szkoły podstawowe do których należą. Organizatorami imprezy był Okręgowy Związek Judo w Poznaniu, Szkolny Związek Sportowy “Wielkopolska” i Urząd Miasta w Poznaniu.

Tuliszkowska sekcje judo wystawiła dziesięciu młodych zawodników, którzy rywalizację toczyli w kategorii wiekowej U12 (dzieci młodsze), U14 (dzieci starsze) i U16 (młodzik).

W U12 złote medale zdobyli: Lena Michalak, Marcelina Poprawska, Michał Kałuża. Brązowe krążki trafiły do: Natalii Kwieciak i Bartosza Zientka.

W U14 złoty medal wywalczyła Antonina Siwiec a srebrne zaś Wojciech Wągiel i Wiktor Glanc.

W U16 także srebrny medal zdobyła Iga Górska a Patryk Brzęcki zajął miejsce piąte.

Zawodnicy reprezentowali Szkołę Podstawową im. Powstańców 1863 r. w Tuliszkowa, Szkołę Podstawową w Ogorzelczynie i Szkołę Podstawową w Chylinie. Klub dziękuję Panu Dawidowi Siwiec za pomoc w transporcie.