Chwycili wiosła i wsiedli do kajaków

W minioną sobotę Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 2 w Turku we współpracy z Klubem HDK przy parafii św. Barbary przygotował wspaniałą rzeczną wyprawę. W spływie kajakowym wzięło udział kilkadziesiąt osób.

Spływ kajakowy rzeką Wartą, to przede wszystkim jedna z ciekawszych form spędzania wolnego czasu z rodziną i ze znajomymi. To obcowanie z naturą, malowniczymi krajobrazami. Wzorem ubiegłego roku Samorząd Osiedla nr 2 przygotował wycieczkę kajakową. W tym roku za wiosło chwyciło aż 60 osób w różnym wieku.

Grupa przemierzyła 14 km trasę, której start miał miejsce w Księżych Młynach a meta w Uniejowie. Był to „spacerowy” spływ, który trwał niespełna 3 godziny. Udział w nim był bezpłatny. Spływ zakończył się ogniskiem z kiełbaskami.

To już 2 rok z rzędu, gdy dzięki środkom finansowym z Miasta Turek udało się nam zorganizować spływ po rzece Warcie. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się na udział w nim. Widząc tak duże zainteresowanie już dziś możemy powiedzieć, że kolejna kajakowa przygoda za rok.


Tagi:

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.