Dzień Kobiet, turkowski Dzień Kobiet

Dzień Kobiet - kartka z kalendarze

Już w najbliższy weekend (5-6 marca) będziemy świętować Dzień Kobiet! Z tej okazji Miejski Dom Kultury w Turku wraz z partnerami przygotował dla Pań wiele atrakcji.

W programie nie zabraknie tego, co bliskie kobietom. Panie między innymi będą mogły przynieść niepotrzebne ubrania/ biżuterię i wymienić je na nowe, czyli nasze kobiece Less Waste w praktyce! Jeśli szukacie ciekawej lektury, to macie ku temu idealną okazję! Wymienić się można będzie także książkami, o co zadba Miejska Biblioteka Publiczna.

Co przygotowali organizatorzy na Dzień Kobiet?

  • spotkanie z kosmetolog Joanną Trynkler na temat domowego spa;
  • pokaz mody na wiosnę i lato, przygotowany przez sklep Obsession Agnieszka Jancy;
  • metamorfoza fryzur z Salonem Fryzjerskim NEW LOOK Marcin Nowak;
  • spotkanie z dietetykiem Anną Durkiewicz, która przeprowadzi analizę składu masy ciała;
  • dziewczyny z Fitness Planet z kolei zaproponują trening – latino+ brazylijskie pośladki;
  • Stowarzyszenie Przystań Patronite zadba o naszą inteligencję emocjonalną, którą rozwijają wszelkie sztuki sceniczne.

W siedzibie Przystani będzie można zobaczyć aż 2 monodramy, oczywiście w wykonaniu żeńskim – Nadia Przygońska i Martyna Kowalec. Posłuchacie też kobiecych historii – jak zrobić miejsce dla szczęścia w życiu, o czym opowie Izabela Cytrowska i Monika Gruszczyńska- Smak. A po wysłuchaniu tych opowieści zasiądziemy w kręgu kobiet, aby wymienić się swoimi doświadczeniami i w duchu siostrzanej uważności i kobiecej empatii usłyszeć same siebie.

Wszystko to w miłej atmosferze i przy dobrej muzyce. Przyjdźcie, napijcie się kawy, zrelaksujcie i posłuchajcie opowieści ciekawych kobiet! Proponujemy Wam także chwile wytchnienia z muzyką w tle i koncerty Kacpra Grzelaka z zespołem w sali MDK oraz Moniki Janiszewskiej w sali Miejskiej Biblioteki Publicznej (88 marca), zapraszamy!

Wszystkie panie zachęcamy także do skorzystania z oferty krytej pływalni. Wejście na basen w weekend 5-6 marca kosztuje jedyne 5 zł!

W tym wyjątkowo trudnym czasie nie zapominamy także o ukraińskich kobietach. Zachęcamy do przyniesienia środków higieny osobistej (podpaski, tampony, wkładki) i wsparcia w ten sposób potrzebujących kobiet.

Świętujcie razem z nami Dzień Kobiet!


Tagi: ,

« maj 2022 » loading...
P W Ś C P S N
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.