GOK Wozownia i ZASP zapraszają na warsztaty Talent Show

GOK Wozownia i ZASP zapraszają na warsztaty aktorskie, wokalne i taneczne Talent Show

Związek Artystów Scen Polskich ZASP przy współpracy z GOK “Wozownia” w Kolnicy (gm. Brudzew) zaprasza na bezpłatne letnie warsztaty aktorskie, wokalne i taneczne dla dzieci i młodzieży pn. Talent Show.

W dniach od 4 do 8 lipca oraz od 11 do 15 lipca w Gminnym Ośrodku Kultury “Wozownia” zorganizowane zostaną bezpłatne letnie warsztaty aktorskie, wokalne i taneczne. Nabór potrwa do 26 czerwca. Organizatorzy zapraszają dzieci i młodzież w wieku od 7 do 19 lat.

Warsztaty odbędą się przy współpracy ze Związkiem Artystów Scen Polskich ZASP oddział w Poznaniu. Projekt jest dofinansowany ze środków samorządu województwa wielkopolskiego.

Czym jest projekt Talent Show?

Projekt “Talent Show” jest dziesięciodniowym, edukacyjnym warsztatem artystycznym w swojej formie nawiązującym do popularnych programów telewizyjnych, wyszukującym, edukującym młodych wykonawców i prezentującym ich wyjątkowe zdolności. Warsztaty taneczne, wokalne i aktorskie prowadzone będą przez najlepszych artystów związanych z wielkopolskimi scenami teatru tańca, teatru muzycznego i dramatycznego.

Warsztaty muzyczne

Instruktorzy z teatru muzycznego będą pracować z uczestnikami m.in. na znanych przebojach muzyki rozrywkowej, które dostępne są w mediach społecznościowych np. YouTube. Podczas zajęć prowadzonych przez instruktorów z teatru muzycznego młodzi adepci śpiewu poznają podstawowe techniki głosowe stosowane w różnych formach muzycznych, uświadomią sobie możliwości i skalę własnego głosu, a podczas indywidualnych sesji z instruktorem będą pracować nad emisją głosu i otrzymają wskazówki, jak używać go z najlepszym efektem.

Warsztaty taneczne

Podczas zajęć prowadzonych przez instruktorów z teatru tańca uczestnicy warsztatu będą pracować nad kreatywnym wykorzystaniem swoich naturalnych zdolności: m.in poczucia rytmu. Zyskają większą świadomość i płynność ruchu. Każdy uczestnik warsztatu będzie miał okazję poćwiczyć indywidualnie z instruktorem oraz uzyskać od niego wskazówki do dalszej pracy.

Warsztaty aktorskie

Zajęcia aktorskie prowadzone będą na podstawie scen z ulubionych filmów, przedstawień dramatycznych i kabaretów. Ulubieni bohaterowie dzieci i młodzieży staną się przedmiotem ich pracy.

Finałowa gala Talent Show

Popisy taneczne, wokalne i aktorskie złożą się na finałową galę. Podtrzymując formułę programów promujących talenty ostatni występ będzie komentowany przez profesjonalne jury złożone z instruktorów. Finałowy koncert transmitowany będzie na fanpage’u ZASP oddział w Poznaniu, aby wszyscy zainteresowani mogli obejrzeć występy dzieci i młodzieży.


Tagi: , , ,

« lipiec 2022 » loading...
P W Ś C P S N
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.