Bloggm. TurekKulinariaOświataSpołeczeństwo

Kaczki Średnie. Walczą o nagrodę publiczności w konkursie „Wyzwanie MAKRO Chefa”

Jeszcze do środy, 28 marca do godz. 16.00 można oddać głos na Zespół Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich w konkursie „Wyzwanie MAKRO Chefa”. O nagrodę publiczności walczą szkoły i klasy gastronomiczne z całej Polski. Uczniowie z Kaczek jako danie konkursowe prezentują filet z kaczej piersi nadziewany boczkiem i suszonymi pomidorami.

Zadaniem konkursowym było przygotowanie przepisu na danie tradycyjne z wykorzystaniem trzech produktów: białej kaszy gryczanej, miodu gryczanego i chrzanu tartego. Uczniowie z ZSR w Kaczkach Średnich przygotowali jako danie konkursowe filet z kaczej piersi nadziewany boczkiem i suszonymi pomidorami.

O tym kto zdobędzie nagrodę publiczności w konkursie „Wyzwanie MAKRO Chefa” decydują internauci. Wystarczy  kliknąć „Lubię to!” pod wybranymi zgłoszeniami. Szkoła z największą liczbą polubień otrzyma nagrody!

Do zdobycia są bony na zakupy w MAKRO, zestawy produktów, profesjonalne noże i… publikacja w międzynarodowej książce kucharskiej.

Na danie konkursowe z Kaczek Średnich można głosować na FB „Szef dla Młodych Talentów” klikając w „Lubię to!” pod zdjęciem uczniów ZSR.

Głosowanie trwa do środy 28 marca do godz. 16:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × jeden =