Malanów. Dzień Babci i Dziadka

22 stycznia, w restauracji VENA Stowarzyszenie Emerytów w Malanowie zorganizowało dla swoich członków spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Ireneusz Augustyniak – wójt Gminy Malanów, Karol Płóciennik – przewodniczący Rady Gminy, Zofia Gruszczyńska – radna powiatowa oraz Małgorzata Przygońska – dyrektor Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Malanowie.

Życzenia popłynęły zarówno od prezes stowarzyszenia Zofii Szczepaniak, jak i przybyłych gości. Skierowane pod adresem babć i dziadków zawierały wiele ciepłych słów zdrowia, wszelkiej pomyślności, zadowolenia, miłości oraz wsparcia od swoich najbliższych. Włodarze gminy na ręce prezes złożyli także bukiet kwiatów.

W części artystycznej wystąpił zespół Kokardki działający przy Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Malanowie, prowadzony przez Martę Tomczyk – Groblica. Dzieci zaśpiewały kilka kolęd i piosenek, a na koniec piękną piosenkę w wykonała opiekun grupy. Wykonawcy otrzymali gromkie brawa. W podziękowaniu młodzi artyści zostali obdarowani tabliczkami czekolady.

Następnie zaproszono zebranych na uroczysty poczęstunek i odśpiewano tradycyjne „sto lat”. Po obiedzie rozpoczęła się zabawa, którą prowadził dj Karol. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

źródło: malanow.pl/Jadwiga Czernia, opr. MK


Tagi: ,

Prosimy oceń artykuł


Kalendarz wydarzeń

Dodaj firmę do katalogu

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.