Michał Rosiak nie żyje. Wyłowione zwłoki to zaginiony mieszkaniec Turkowic

Michał Rosiak

Michał Rosiak zaginął w nocy z 17 na 18 stycznia. Po raz ostatni widziany był w na przystanku Garbary w Poznaniu. Od tamtej chwili nie było z nim kontaktu. Przez ponad miesiąc trwały poszukiwania studenta, w które także włączyli się mieszkańcy powiatu tureckiego. Niestety nie dały one żadnego rezultatu. W niedzielę po godz. 13.00 wyłowiono z Warty w Obornikach ciało młodego mężczyzny. Tego samego dnia wieczorem na profilu fb biura detektywistycznego pojawiła się informacja o śmieci zaginionego. Dziś potwierdziły się do wczoraj jeszcze spekulacje. Michał Rosiak nie żyje. 

Wczoraj policja nie podała żadnych szczegółów. Prokuratura poinformowała, że w poniedziałek rozpoczną się wstępne czynności identyfikacyjne wyłowionych zwłok. Jednak już wczoraj sugerowano, że wyłowione zwłoki należą do Michała Rosiaka. Na profilu detektywa Bartosza Weremczuka pojawił się wpis nad czarno-białym zdjęciem Michała – Niestety nasze tragiczne ustalenia okazały się prawdziwe… Spoczywaj w pokoju.  Było to o tyle prawdopodobne, że przy zwłokach znaleziono dowód osobisty 19-letniego studenta.

Michał Rosiak nie żyje

We wstępnych czynnościach identyfikacyjnych wzięła udział rodzina zaginionego studenta, która przyjechała do Poznania. Dziś przed południem odbyła się sekcja zwłok, która miała potwierdzić tożsamość mężczyzny oraz pomóc w ustaleniu okoliczności śmierci mężczyzny.

Jak podaje Głos Wielkopolski rodzina potwierdzała, że odnalezione zwłoki to Michał Rosiak. Przyczynę zgonu poznamy za kilka tygodni.

Znaleziony w wodzie młody mężczyzna to zaginiony student. Świadczą o tym odnalezione przy nim dokumenty, odzież, którą miał na sobie oraz identyfikacja, w której brała udział rodzina. Przyczyna zgonu będzie znana za około 6 tygodni po przeprowadzaniu szczegółowych badań, w tym toksykologicznych – poinformował GW prokurator Jacek Duszyński, szef Prokuratury Rejonowej Poznań Nowe Miasto.

 


Tagi:

« Lipiec 2020 » loading...
P W Ś C P S N
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.