Młodzi judocy z Tuliszkowa na obozach w Poznaniu i Bytomiu

Od lewej na hali w `Bytomiu: Michał Gaj, Julia Kocimska, Patryk Brzeski. Na sali w Poznaniu: Marcelina Poprawska, Lena Michalak

W ubiegły weekend zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie spędzili pracowicie na obozach w różnych stronach Polski. Starsi przebywali w Bytomiu, a młodsi w Poznaniu. 

Obydwa zgrupowania były dalszym przygotowaniem do sezonu. W Poznaniu trenowali młodsi adepci judo. Marcelina Poprawska i Lena Michalak trenowali pod okiem srebrnej medalistki Igrzysk Olimpijskich. Na treningach skupiono się na doskonaleniu techniki oraz walk szkoleniowych.

Do Bytomia udali się starsi zawodnicy: Julia Kocimska i Patryk Brzęcki. To międzynarodowe zgrupowanie miało na celu prowadzenie walk szkoleniowych. Była to dobra okazja do treningu z zawodnikami z Europy. W Bytomiu trenowali także judocy z krajów: Czechy, Słowacja, Słowenia, Niemcy, Estonia, Ukraina, Dania, Szwecja, Wielka Brytania i Luksemburg.

Od lewej na hali w `Bytomiu: Michał Gaj, Julia Kocimska, Patryk Brzeski. Na sali w Poznaniu: Marcelina Poprawska, Lena Michalak

Tagi: ,

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.