Pierwsi Ratownicy z OSP Turek gotowi do niesienia pomocy

Pierwsi Ratownicy z OSP Turek na tle wozu strażackiego

Kolejni “Pierwsi Ratownicy” z OSP Turek odebrali certyfikaty oraz torby medyczne. Po mieście przemieszczają się samochodami oznakowanymi z logo 1R. Są gotowi do niesienia pomocy w każdej chwili.

Na terenie Turku działa już prężna grupa sześciu Pierwszych Ratowników: Weronika Wysocka, Krzysztof Pietrzak, Łukasz Darul, Łukasz Dzikowski, Maciej Chojnacki oraz Dominik Rogodziński. 

Ratownicy przemieszczają się po mieście oznakowanymi samochodami z logo 1R. Gdy zauważymy taki samochód, można podejść, a ratownik natychmiast udzieli potrzebnej pierwszej pomocy. System 1R jest odpowiedzią na systemowe uzupełnienie ŁAŃCUCHA PRZEŻYCIA!

Pierwsi Ratownicy są niezbędnym ogniwem w łańcuchu przeżycia, zapewniając pierwszą pomoc przed przybyciem służb ratunkowych. Ich działania, od udzielania niezbędnej pomocy przedmedycznej po przekazanie poszkodowanego profesjonalistom, są kluczowe w zwiększaniu szans na przeżycie i skuteczne leczenie.

Kto może stać się Pierwszym Ratownikiem?

Program Pierwszy Ratownik jest otwarty dla każdego, kto pragnie nabyć umiejętności niezbędne do ratowania życia. Niezależnie od zawodu czy doświadczenia, jeśli masz chęć pomagać i gotowość do nauki, możesz przyczynić się do budowania bezpieczniejszej przyszłości dla wszystkich

Zachęcamy osoby, które posiadają aktualny kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, Ratowników Medycznych, Lekarzy, Pielęgniarki, aby dołączali do naszej grupy. 

Chcesz być gotowy na natychmiastową reakcję w sytuacjach, gdy ktoś potrzebuje pomocy?

  1. Pobierz aplikację Pierwszy Ratownik ze sklepu Google Play lub App Store.
  2. Zarejestruj się szybko i łatwo poprzez aplikację.
  3. Bądź częścią społeczności gotowej reagować na potrzeby innych!

Tagi:

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.