Podopieczni Jasiakiewicza obronili tytuł wicemistrza Polski

Podopieczni Jasiakiewicza obronili tytuł wicemistrza Polski

Pod koniec stycznia w Sieradzu odbyły się kwalifikacje do Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Polski PFKS. W zawodach wystartowali także podopieczni Dariusza Jasiakiewicza z KSiSW Turek.

Sieradzki Klub Kyokushin Karate był gospodarzem kwalifikacji do Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Polski. Do rywalizacji przystąpiły czołowe kluby karate z całej Polski. Nie zabrakło również podopiecznych shihan Dariusza Jasiakiewicza z Klubu Sportów i Sztuk Walki, którzy bronili tytułu wicemistrza Polski w klasyfikacji drużynowej juniorów.

Złoto w walkach kontaktowych dla Julity Stanisławskiej

Podopieczni Jasiakiewicza zanotowali bardzo dobry występ. Najlepszy wynik osiągnęła Julita Stanisławska, która w walkach kontaktowych w swojej kategorii wywalczyła tytuł Mistrza Polski. Warto podkreślić, że pozostali turkowscy młodzi karatecy także osiągnęli sukces. Tytuły wicemistrzowskie zdobyli Aleksandra Zając i Maciej Rosiak. Trzecie miejsce zajął Filip Konefał.

W konkurencji kata srebro zdobył Marcel Rosiak

Konkurencję kata rozgrywano w systemie pucharowym wg przepisów Europejskiej Organizacji Kata. Doskonały występ zanotował Marcel Rosiak. Turkowski karateka miał nawet ogromną szansę na zajęcie pierwszego miejsca. Ostatecznie zakończył rywalizację na drugim miejscu i został wicemistrzem Polski. W tej konkurencji startował także Filip Konefał, który ponownie stanął na trzecim miejscu podium. Na czwartym miejscu uplasowała się Aleksandra Zając.

Podopieczni Jasiakiewicza obronili tytuł wicemistrza Polski w klasyfikacji drużynowej juniorów. KSiSW Turek utrzymał wysoką pozycję w ogólnopolskim rankingu.


Tagi: , ,

« sierpień 2022 » loading...
P W Ś C P S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.