Stracił prawo jazdy za 102 km/h w obszarze zabudowanym

Kolaż zdjęć z policyjnej akcji "Prędkość" - Turek 2024 r. od lewej: policyjny radiowóz, prędkościomierz 102 km/h, policjant z prędkościomierzem

10 funkcjonariuszy było zaangażowanych podczas akcji “Prędkość” prowadzonej na drogach powiatu tureckiego. Jeden z kierowców jechał w terenie zabudowanym z prędkością 102 km/h i stracił prawo jazdy.

W poniedziałek na terenie całego kraju policja przeprowadziła akcję “Prędkość”. Na terenie powiatu tureckiego zaangażowanych była aż 10 funkcjonariuszy. Policjanci skontrolowali 92 pojazdy, ujawniając przy tym aż 88 przypadków przekroczenia dozwolonej prędkości.

Wśród sprawców wykroczeń znalazł się również kierowca, który w obszarze zabudowanym poruszał się z prędkością 102 km/h. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie za kierownicą stracił prawo jazdy!

Apelujemy do wszystkich kierowców by zawsze przestrzegali dozwolonych limitów prędkości, a także zwalniali w miejscach, gdzie przepisy a przede wszystkim rozwaga wymagają zachowania szczególnej ostrożności.
– apelują policjanci z KPP w Turku

Jak widać ilość ujawnionych wykroczeń do liczby przeprowadzonych kontroli drogowych mówi sama za siebie.


Tagi: ,

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.