Nowy wóz bojowy „Andrzej” zaparkował w garażu OSP Dobra
Samochód na podwoziu MANa, przygotowany do wyjazdu w teren, o pojemności zbiornika 4750 litrów + 200 litrów piany został dzisiaj
Czytaj więcejSamochód na podwoziu MANa, przygotowany do wyjazdu w teren, o pojemności zbiornika 4750 litrów + 200 litrów piany został dzisiaj
Czytaj więcejFajerwerkami, racami, przy wyjących syrenach i szampanem witano wczoraj wieczorem nowy samochód ratowniczo – gaśniczy w Ochotniczej Straży Pożarnej Turek.
Czytaj więcejOchotnicza Straż Pożarna w Przykonie ma powód do świętowania. Wczoraj druhowie oficjalnie odebrali kluczyki do swojego nowego wozu. Czekali, czekali,
Czytaj więcejWszystko wskazuje na to, że już niebawem jednostka OSP w Dobrej będzie mieć nowy wóz. Będzie to średni samochód ratowniczo-gaśniczy
Czytaj więcejDruhowie z Władysławowa mają powód do radości. Ich jednostkę zasilił nowy lekki specjalistyczny samochód marki Ford.
Czytaj więcej