BlogGaleriem. TurekPolitykaSamorządSpołeczeństwo

Noworoczne spotkanie powiatu tureckiego (fotogaleria)

Co roku na noworocznym spotkaniu powiatu tureckiego, zostają wręczone wyróżnienia ludziom, firmom i organizacjom za wkład w rozwój powiatu tureckiego.

Tytuł „Człowieka Roku Powiatu Tureckiego” przyznano Piotrowi Kwiecińskiemu

Dr Piotr Kwieciński stworzył innowacyjne przedsiębiorstwo Vet-Lab Brudzew. Ponadto uhonorowany został „Złotym Herbem Powiatu Tureckiego”.

Zwycięzcą XVIII edycji konkursu Tureckiej Izby Gospodarczej Firma Roku 2017 został TUR TRANS GAPSA

Celem konkursu Firma Roku jest wyłonienie wyróżniających się pod względem osiągnięć przedsiębiorstw działających na terenie powiatu tureckiego oraz promocja firm odznaczających się oryginalnością, a także wysoką jakością świadczonych usług i ofiarowanych produktów.

Tytuł Rolnika Roku trafił do Łukasza Szymańskiego

Swoją nagrodę przyznała także Wielkopolska Izba Rolnicza w Turku wybierając Rolnika Roku. Przy wyborze wzięto pod uwagę m.in. takie czynniki, jak wielkość i kondycja gospodarstwa, pozyskanie funduszy europejskich, współpraca ze środowiskiem rolniczym oraz działalność na rzecz rozwoju rolnictwa w powiecie tureckim.

Tytuł „Człowieka zatroskanego o środowisko” otrzymała Danuta Lewandowska

Za szczególną działalność na rzecz zachowania i poprawy środowiska oraz propagowanie przedsięwzięć przyjaznych ludziom i środowisku przyznano tytuł „Człowieka zatroskanego o środowisko”. Tytuł przyznała Kapituła Tureckiego Klubu Ekologicznego w Turku.

Podziękowania dla rodzin zastępczych

Doceniono również rodziny zastępcze. Szczególne podziękowania za trud i pracę włożoną w opiekę i wychowywanie dzieci trafiły do Marioli i Andrzeja Purzyńskich, Anny i Mariusza Wygudów, Doroty Wojciechowskiej i Mariana Zalewskiego.

Natomiast Ludwik Gerber właściciel firmy L.T.M.GREBER otrzymał podziękowania za wspieranie działań edukacyjnych ZST w Turku oraz za współpracę na rzecz rozwoju rolnictwa w powiecie tureckim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 + 20 =