UKS Piątka Turek pokonuje MKS Malanów 3:0

UKS Piątka Turek vs MKS Malanów

Seniorzy UKS “Piątka Turek” 8 grudnia pokonali MKS Malanów. To szóste zwycięstwo siatkarzy, którzy na swoim koncie mają już 20 pkt. W sobotnim meczu nie dali szans rywalom wygrywając wszystkie trzy sety 25:19, 25:13, 25:23.

Pierwsze dwa sety były dość jednostronne, rywale sprawiali wrażenie niezainteresowanych grą super, że to wykorzystaliśmy. W ostatniej partii pozwoliliśmy drużynie z Malanowa uwierzyć w możliwość wygrania, popełniając zbyt wiele własnych błędów. Mogło to nas sporo kosztować. Skończyło się dobrze dla naszej drużyny i tym samym zwyciężyliśmy w kolejnych derbach powiatu. Dziękujemy sponsorom, Burmistrzowi Miasta Turek, a także kibicom, których zapraszamy na kolejne spotkania – mówił po spotkaniu Adam Banasiak.

Po dziewięciu meczach UKS “Piątka” Turek znajduje się na trzeciej pozycji w tabeli wyników.