Wybory 2019. Kandydaci sześciu komitetów zarejestrowani

Wybory parlamentarne 2019

Wybory 2019. W naszym okręgu wyborczym listy zarejestrowało sześć komitetów, w tym jeden koalicyjny. W przeciwieństwie do innych lokalnych portali internetowych prezentujemy listy kandydatów wszystkich komitetów, uszeregowane wg kolejności publikowanej na stronie Państwowej Komisji Wyborczej.

We wtorek (13 września) minął termin rejestracji list kandydatów poszczególnych komitetów wyborczych. W wyborach do sejmu będziemy mogli głosować na przedstawicieli Koalicji Obywatelskiej, Akcji Zawiedzionych Emerytów Rencistów, Konfederacji Wolność i Niepodległość, Polskiego Stronnictwa Ludowego, Prawa i Sprawiedliwości oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

W sumie wystartuje 10 kandydatów z powiatu tureckiego – po dwóch z KO, AZER, PSL, PiS i SLD. Nikogo z powiatu nie wystawia Konfederacja.

KKW Koalicja Obywatelska

Nr Nazwisko i imiona Zawód Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 NOWAK Tomasz parlamentarzysta członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
2 STĘPIEŃ Miłosława tłumaczka członek partii politycznej: Partia Zieloni
3 HENNIG-KLOSKA Paulina ekonomista członek partii politycznej: Nowoczesna
4 MOKRACKI Artur politolog członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
5 NIEWIAROWSKI Ireneusz rolnik członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
6 CIESIELSKI Grzegorz strażak nie należy do partii politycznej
7 SZURGOT Andrzej geograf członek partii politycznej: Nowoczesna
8 KUBIAK Barbara technik analityki medycznej nie należy do partii politycznej
9 GAŁAN Piotr nauczyciel członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
10 URBANEK Hieronim inżynier mechanik transportu członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
11 WINIARSKA Danuta farmaceuta członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
12 NISZCZAK Inez studentka nie należy do partii politycznej
13 KUBISIAK Piotr informatyk członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
14 MAREK Alicja ekonomista nie należy do partii politycznej
15 ŚMIGASZEWSKI Stefan żołnierz nie należy do partii politycznej
16 MATLEWSKA Żanetta pedagog członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
17 BUDZIŃSKA Mariola etyk prawa członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
18 PILAK Dariusz teolog członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

KW Akcja Zawiedzionych Emerytów Rencistów

Nr Nazwisko i imiona Zawód Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 JANKOWSKI Zdzisław technik mechanik nie należy do partii politycznej
2 MACIEJEWSKI Eugeniusz inżynier technologii żywności członek partii politycznej: PIAST – Jedność Myśli Europejskich Narodów
3 PATERKIEWICZ Mirosław kucharz małej gastronomii nie należy do partii politycznej
4 URBANOWSKA Julia technik architektury krajobrazu nie należy do partii politycznej
5 KRENZ Mariola stolarz nie należy do partii politycznej
6 CIESIELSKA Milena fryzjerka nie należy do partii politycznej
7 RUSIN Andrzej rzeźbiarz nie należy do partii politycznej
8 MISIAK Danuta technik rolnik nie należy do partii politycznej
9 GÓRA Mieczysław menadżer artystyczny nie należy do partii politycznej
10 ŚWIĄTEK Piotr technik mechanik członek partii politycznej: Akcja Zawiedzionych Emerytów Rencistów
11 KURCZEWSKA Urszula nauczyciel chemii nie należy do partii politycznej
12 DOROSZUK Agnieszka specialista administracji publicznej członek partii politycznej: Akcja Zawiedzionych Emerytów Rencistów
13 HYBIAK Tomasz mechanik samochodowy nie należy do partii politycznej

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Nr Nazwisko i imiona Zawód Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 BRYŁKA Anna prawnik członek partii politycznej: Ruch Narodowy
2 JÓŹWIAK Maciej przedsiębiorca członek partii politycznej: Ruch Narodowy
3 KORZENIEWSKI Eryk rolnik członek partii politycznej: Korwin
4 RUSIN Paweł historyk członek partii politycznej: Ruch Narodowy
5 GRONEK Przemysław kierownik pociągu członek partii politycznej: Korwin
6 JANKOWIAK Łukasz przedsiębiorca członek partii politycznej: Korwin
7 WIŚNIEWSKA Karolina inżynier inżynierii środowiska nie należy do partii politycznej
8 SMOLAREK Andrzej inżynier budowy dróg nie należy do partii politycznej
9 WIŚNIEWSKA Kinga sprzedawca nie należy do partii politycznej
10 NOWICKA Jolanta muzyk nie należy do partii politycznej
11 PODOLSKA Monika sekretarka nie należy do partii politycznej
12 SADZISZ Katarzyna logistyk członek partii politycznej: Ruch Narodowy
13 GŁOWACKA Izabela kierownik sprzedaży nie należy do partii politycznej
14 RAKOWSKI Jakub przedsiębiorca członek partii politycznej: Ruch Narodowy
15 STRZELECKI Mirosław mgr inż. elektryk członek partii politycznej: Ruch Narodowy
16 PINIŃSKA Anna inżynier budownictwa nie należy do partii politycznej
17 TALENT-DOMINIAK Jakub logistyk członek partii politycznej: Ruch Narodowy
18 ZIĘTKOWSKI Wojciech ekonomista nie należy do partii politycznej

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

Nr Nazwisko i imiona Zawód Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 TOMCZAK Jacek notariusz nie należy do partii politycznej
2 MAJDA Anna lekarz nie należy do partii politycznej
3 KAŹMIERCZAK Mirosława przedsiębiorca członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
4 KOCAJ Władysław urzędnik samorządowy członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
5 TOMICKI Marek nauczyciel członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
6 ŁYKOWSKI Piotr dyrektor ds. administracyjno-organizacyjnych członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
7 STĘPA Teodor menadżer członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
8 WESOŁOWSKI Marek rolnik nie należy do partii politycznej
9 PYRZYK Michał prawnik członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
10 GUZIK Paweł dyrektor członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
11 ZIELIŃSKA Barbara urzędnik samorządowy członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
12 STAJKOWSKA Izabela rolnik nie należy do partii politycznej
13 REMISZ Urszula pielęgniarka członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
14 CZAJKOWSKI Krzysztof urzędnik samorządowy członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
15 FRANKOWSKA Bożena urzędnik członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
16 MACIEJEWSKA Irena emerytowany nauczyciel nie należy do partii politycznej
17 BRZOSKI Bernard dyrektor członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
18 BERLIK Jerzy magister administracji członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe

KW Prawo i Sprawiedliwość

Nr Nazwisko i imiona Zawód Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 HOFFMANN Zbigniew politolog członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2 CZARNECKI Witold parlamentarzysta członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3 DOLATA Zbigniew nauczyciel historii członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4 BARTOSIK Ryszard parlamentarzysta członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5 GALEMBA Leszek parlamentarzysta członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6 OSTROWSKI Krzysztof lekarz członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7 WASZKOWIAK Marek pracownik naukowy członek partii politycznej: Porozumienie Jarosława Gowina
8 POPKOWSKI Robert przedsiębiorca członek partii politycznej: Solidarna Polska
9 WOŹNIAK Anna pozostali specjaliści ds. księgowosci i rachunkowości członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
10 WOJNA Paweł prezes członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11 SZYKOWNA Anita pozostali wyżsi urzędnicy administracji rządowej członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
12 WIŚNIEWSKA-ZABŁOCKA Małgorzata przedstawiciel władzy samorządowej – wicestarosta członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13 DERUCKA-KOŁATA Emilia położna oddziałowa, ratownik medyczny członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14 GRABOWSKI Łukasz ekonomista członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15 CICHACKA Małgorzata pozostali wyżsi urzędnicy administracji rządowej członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16 BARTKOWIAK Jacek przedstawiciel władzy samorządowej – starosta członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17 MUSIAŁEK Halina pedagog szkolny nie należy do partii politycznej
18 ITMAN Zofia przedstawiciel władzy samorządowej członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

Nr Nazwisko i imiona Zawód Przynależność do partii politycznej lub poparcie
1 NOWAK Paulina ekonomista członek partii politycznej: Lewica Razem
2 TOMASZEWSKI Tadeusz ekonomista członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
3 WNUK Andrzej nauczyciel języka angielskiego członek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
4 NAWROCKI Ryszard inżynier rolnik członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
5 GALĘBA Robert technik gastronom nie należy do partii politycznej
6 MACIEJEWSKA Joanna pedagog członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
7 KLECZEWSKI Paweł analityk danych członek partii politycznej: Lewica Razem
8 KUBICKA-SZTUL Krystyna inżynier rolnik nie należy do partii politycznej
9 JARONIEWSKA Jadwiga ekonomista członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
10 SIKORSKI Marek technik rolnik członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
11 PAROL Kacper technik ekonomista nie należy do partii politycznej
12 STAWICKI Leszek technik rolnik członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
13 PRZYBYŁA Sylwia nauczyciel członek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
14 BUNALSKA Martyna student nie należy do partii politycznej
15 BARTKOWIAK Paweł logistyk członek partii politycznej: Lewica Razem
16 CZAPCZYK Tomasz nauczyciel nie należy do partii politycznej
17 BĄK Anna graficzka komputerowa członek partii politycznej: Lewica Razem
18 WILCZEWSKI Dariusz mediator nie należy do partii politycznej

Tagi: , , , , , ,

« Wrzesień 2019 » loading...
P W Ś C P S N
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
nie 22

Kino TUR. Polityka

20 września - 23 września
czw 26

Kino TUR. Polityka

26 września - 30 września
sob 28

Turek. Turmageddon 2019

28 września godz. 11:00 - 14:00

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.