Zawodnicy Strikera Turek na konsultacjach kadry kadetów i juniorów

Zawodnicy Strikera Turek na konsultacjach kadry kadetów i juniorów

Nie samymi turniejami sportowymi żyją zawodnicy Strikera Turek. Cały proces treningowy, w którym zawodnicy uczestniczą jest złożony. Jednym z elementów przygotowań do największych turniejów krajowych są obozy sportowe.

W poprzedni weekend kadra kadetów oraz juniorów brała udział w konsultacjach kadry Polskiego Związku Kickboxingu. Była to szóstka wspaniałych w osobach: Seweryn Kowalewski, Zuza Drewniak, Iwo Adamek, Julian Mruk, Jan Małecki oraz  Ksawery Jasnowski.

Konsultacje odbyły się w Nowym Mieście Lubawskim i trwały 3 dni. Samo zgrupowanie przyciągnęło blisko 60 najlepszych zawodników z kraju. Treningi prowadzone były przez trenerów kadry Rafała Mazurowskiego oraz Jarosława Piechotka – 5 sesji treningowych, a w nim treningi taktyki, techniki walki, ukochane sparingi oraz treningi motoryczne. Wszystko zakrapiane poranną zaprawą.

Zawodnicy Strikera Turek na konsultacjach

Zawodnicy dzień kończyli na konsultacjach. Całe konsultacje przebiegły dobrze. Zawodnicy zaprezentowali się świetnie. Mamy nadzieje, że to zaprocentuje w kolejnych turniejach sportowych, a trochę ich będzie.  Specjalne podziękowania dla Przemka Drewniaka, który pomógł w przewozie naszych małym ciałem, ale wielkim duchem zawodników.

Równolegle pod Warszawą, w Legionowie odbyły się inne konsultacje. W owym spotkaniu wziął udział ostatni nasz junior – Aleksander Kowalczyk. Starsi zawodnicy pod okiem trenerów kadry: Tomasza Mamulskiego oraz Tomasza Szczepaniuka konsultowali metody, środki treningowe, którym należy poświęcić czas w pojedynczych jednostkach treningowych. Nie brakowało elementów technicznych, walk zadaniowych oraz tego co prawdziwe misie lubią najbardziej – sparingów. Olek pokazał swoją klasę i zaprezentował się świetnie na tle grupy. Wkrótce będzie miał możliwość pokazania swoich umiejętności, podobnie jak kadeci, w najważniejszych turniejach krajowych.

Klub Striker Turek składa podziękowania za wsparcie wszystkim osobom i firmom, które na co dzień pomagają wspinać się zawodnikom ku wymarzonym sportowym celom.

materiał prasowy

Tagi:

« sierpień 2022 » loading...
P W Ś C P S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.