BlogMalanówOświataSpołeczeństwo

Malanów. Szymon Stefaniak na drodze do stypendium

Szymon Stefaniak, uczeń Gimnazjum im. Jana Pawła II w Malanowie ma szansę na stypendium w ramach Ogólnopolskiego Programu Stypendialnego Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego USKI. Do niedzieli można go wspierać w głosowaniu internetowym.

Program USKI skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy posiadają wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe, artystyczne lub zasłużyli się czymś szczególnym dla swojego regionu. Kandydatów zgłaszała dyrekcja szkoły. W Malanowie do stypendium wytypowano ucznia klasy IIIb Szymona Stefaniaka. Pierwszy etap postępowania obejmował wyłonienie kandydata i przesłanie wniosku wraz z opisem i uzasadnieniem. Szymon jest tegorocznym finalistą Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego, ma bardzo dobre wyniki w nauce, a także jest aktywny w szkole i środowisku lokalnym. Kolejny etap to wyłonienie listy nominowanych, spośród których wybierany jest laureat stypendium.

Na Szymona można głosować na stronie internetowej USKI. W tym celu należy wejść na stronę: www.uski.edu.pl w zakładkę Program Stypendialny – Głosowanie dla wszystkich a następnie z listy uczniów wybrać kandydata z Malanowa (z danego komputera można oddać tylko jeden głos). Oddane głosy będą dodatkowo punktowane przy przyznawaniu stypendium. Głosowanie będzie trwało do 14 maja 2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 + 7 =