Tur z trzecim zwycięstwem. Wysoka wygrana Tulisii i przegrana Orła
W trzeciej kolejce klasy okręgowej swoje trzecie zwycięstwo odniósł Tur Turek, drugie na wyjeździe. Najwyższa wygrana padła łupem Tulisii, która na swoim stadionie rozgromiła GKS Żerków. W V lidze Orzeł Kawęczyn zanotował drugą porażkę.
Ze zmiennym szczęściem w miniony weekend grały zespoły z naszego powiatu. W V lidze reprezentujący nas Orzeł Kawęczyn poniósł drugą już porażkę. Tym razem przegrał u siebie z Jarotą Jarocin 0:3. W tabeli po trzech kolejkach Orzeł zajmuje 11 pozycję z jednym zwycięstwem na koncie.
Tur z trzecim zwycięstwem
W klasie okręgowej doskonale spisuje się Tur Turek. Piłkarze z ul. Sportowej odnieśli trzecie kolejne zwycięstwo (drugie na wyjeździe). W Stawiszynie po dramatycznym meczu pokonali gospodarzy 4:2 Bramki dla Tura zdobyli: Wojciech Budner, Cyprian Oleksy x2 i Miłosz Łukasik.
Wysoka wygrana Tulisii
W meczy z GKS Żerkow rozstrzelali się piłkarze Tulisii Tuliszków. Zespół z grodu lisa wysoko pokonał gości w stosunku 6:1.
Bramki dla Tulisii zdobyli: Adam Pacholski x3, Patryk Janicki x2 oraz Olaf Kurczewski.
Wyniki 3. kolejki klasy okręgowej
| Tulisia Tuliszków | 6-1 | GKS Żerków |
| Zieloni Koźminek | 3-1 | Błękitni Mąkolno |
| Zjednoczeni Rychwał | 0-4 | Czarni Ostrowite |
| Gladiatorzy Pieruszyce | 1-2 | Orzeł Grzegorzew |
| Warta Dobrów | 2-1 | Warta Krzymów |
| CKS Zbiersk | 1-3 | Orły Zagórów |
| Korona/Pogoń Stawiszyn | 2-4 | Tur 1921 Turek |
| Strażak Licheń Stary | 3-2 | GKS Sompolno |
Tabela po 3. kolejkach klasy okręgowej
| Nazwa | Pkt. | Bramki | |
| 1. | Strażak Licheń Stary | 9 | 16-3 |
| 2. | Orzeł Grzegorzew | 9 | 12-3 |
| 3. | Tur 1921 Turek | 9 | 10-2 |
| 4. | Tulisia Tuliszków | 6 | 12-3 |
| 5. | Błękitni Mąkolno | 6 | 6-5 |
| 6. | Warta Dobrów | 6 | 3-6 |
| 7. | Orły Zagórów | 6 | 8-4 |
| 8. | Czarni Ostrowite | 6 | 9-8 |
| 9. | CKS Zbiersk | 3 | 3-5 |
| 10. | Gladiatorzy Pieruszyce | 3 | 8-7 |
| 11. | Zjednoczeni Rychwał | 3 | 7-9 |
| 12. | Zieloni Koźminek | 3 | 6-13 |
| 13. | GKS Sompolno | 3 | 8-6 |
| 14. | Warta Krzymów | 0 | 3-12 |
| 15. | GKS Żerków | 0 | 2-13 |
| 16. | Korona/Pogoń Stawiszyn | 0 | 4-18 |
Należy zauważyć, iż rywale naszych zespołów jak na razie należą do najsłabszych ekip w klasie okręgowej.


Przegrana Orła Kawęczyn
Reprezentujący nas w V lidze Orzeł Kawęczyn przegrał już drugie spotkanie. Tym razem lepsi okazali się piłkarze z Jarocina, którzy na stadionie w Tokarach gładki pokonali kawęczynian 3:0.
Dariusz Młynarczyk


