“Afera Fryzjera” dotarła do Turku

Turek. Afera Fryzjera

Jeden z turkowskich salonów fryzjerskich postanowił poddać się zupełnej metamorfozie i wziąć udział w popularnym programie TVN Style “Afera Fryzjera”. Finał odcinka nagrywany był w Muzeum Miasta Turku.

Salon Fryzjerski Beauty Hair mieszczący się na Kolskiej Szosie w Turku zmienił swe oblicze. Wszystko za sprawą naprawczej wizyty Maćka Maniewskiego, znanego stylisty prowadzącego popularny program “Afera Fryzjera”.

Katarzyna Sasiak właścicielka salonu zapytana dlaczego zdecydowała się wziąć udział w programie odpowiada:

Żeby poznać ciekawe osoby, żeby się dokształcić, poznać nowe trendy. Ponadto jest to ogromne wyróżnienie, bo nie każdy salon ma taką możliwość aby wziąć udział w tym programie. W Turku istnieje duża konkurencja, jest to także możliwość, żeby przebić się jeszcze bardziej na rynku.

O szczegółach realizacji programu pani Kasia jeszcze nie może opowiadać. Po emisji programu będziemy mogli wam cos więcej powiedzieć i pokazać, jak wygląda salon po metamorfozie.

Finał odcinka w Muzeum Miasta Turku

Nagrywanie programu trwało od niedzieli 19 sierpnia do czwartku 23 sierpnia. Finał każdego odcinka odbywa się w nietypowym miejscu, którego charakter nadaje temat fryzury. Tym razem było to Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera.

Dzień przed nagraniem w nasze skromne progi zawitał realizator programu, który zdecydował, że na podsumowanie idealnie nadaje się nasza wystawa etnograficzna – mówią pracownicy muzeum.

23 sierpnia, ekipa programu “Afery Fryzjera” zawitała do turkowskiego muzeum. Na wykonanie finałowej fryzury uczestniczka miała 30 minut. A jaki efekt? Przekonacie się sami już niebawem.

Odcinek z udziałem salonu Salon Fryzjerski Beauty Hair zostanie wyemitowany prawdopodobnie na koniec września. My będziemy oglądać, mamy nadzieję, że wy także.

Fot. FB/Turek.muzeum

Tagi: , ,

« Wrzesień 2020 » loading...
P W Ś C P S N
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.