Akademia Piłkarska Reissa zaprasza na aktywne wakacje 2020!

Akademia Piłkarska Reissa!

APR - obozy lato 2020Do końca roku szkolnego pozostały 3 tygodnie, najwyższy czas zaplanować aktywne wakacje! Jak co roku, przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę obozów tematycznych i sportowych. Nasze wyjazdy dedykujemy wszystkim dzieciom już od 4. roku życia.

Zapraszamy zarówno zawodników naszej Akademii, jak i osoby chcące dopiero zacząć swoją przygodę z futbolem. To świetna okazja, aby poznać trenerów, którzy na co dzień prowadzą treningi w naszej Akademii oraz zintegrować się z kolegami z drużyny!

Na aktywne wakacje 2020 zaplanowaliśmy różnorodne obozy, w wielu dogodnych terminach:

  • Sun & Fun – Activ Camp
  • Wakacyjne podanie – Obóz Piłkarski
  • Zbuduj swój wakacyjny świat – Obóz Minecraft level 1 i 2
  • Wakacyjne together 4ever – Obóz Rodzic + Dziecko
  • Mały podróżnik, pierwsza wakacyjna przygoda – Adapt Camp
  • Dancing queens – Obóz taneczny + TikTok
  • Wakacyjne Brawl Battles – Obóz Brawl Stars
  • Wakacje, tego nie da się spauzować! – E-sportowe FIFA
  • Zostań gwiazdą social mediów! – Obóz YouTube + TikTok
  • Czyste konto – Obóz Bramkarski
Kliknij tutaj i dowiedz się więcej!

Wszystkie obozy są zgłoszone do Kuratorium Oświaty oraz dostosowane do wszelkich zaleceń  Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Rozwoju oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej. W tym roku zapewniana jest pełna dezynfekcja każdego obiektu, przed, w trakcie i po zakończeniu turnusu oraz regularna dezynfekcja miejsc narażonych na dotyk (klamek, poręczy, krzeseł itp.). Zapewniamy zamknięty charakter ośrodka tylko dla naszych obozowiczów oraz małe, 20-osobowe grupy podczas posiłków. Nawiązaliśmy również współpracę z certyfikowaną pralnią, której proces prania ręczników i pościeli posiada certyfikat Państwowego Zakładu Higieny. Zobowiązujemy się również do wykonywania regularnych pomiarów temperatury ciała wszystkich uczestników, przy użyciu bezdotykowego termometru.

Nasze obozy to moc sportowych wrażeń i aktywności pod okiem wykwalifikowanej kadry o wieloletnim doświadczeniu. Poza treningami zapewniamy wachlarz wielu innych atrakcji, takich jak kręgle, paintball, animacja czasu wolnego, warsztaty kreatywne. Zapewnij swojemu dziecku bezpieczny wypoczynek z firmą, której na przestrzeni lat zaufało wielu rodziców i opiekunów. Mamy na koncie ponad 15 tys. zadowolonych uczestników, którzy najczęściej wracają do nas co roku.


Tagi: ,

« Lipiec 2021 » loading...
P W Ś C P S N
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.