Judocy na górskim obozie sportowo-rekreacyjnym

UKS Judo Tuliszków na górskim obozie sportowo-rekreacyjnym

UKS Judo w Tuliszkowie po raz kolejny zorganizował obóz sportowo-rekreacyjny w górach. W tym roku judocy zawitali do Murzasichle k/ Zakopanego. Ta urokliwa górska miejscowość gościła judoków oraz gimnastyków przez 8 dni, na których czekało mnóstwo atrakcji.

Grupa ponad 50 uczestników każdy dzień rozpoczynała rozruchem. Po śniadaniu odbywały się zajęcia w grupach: judo, akrobatyka i gimnastyka podstawowa. Poza zajęciami odbyły się wędrówki górskie na Polanę Rusinowa i Dolinę Kościelską.

Judocy oraz gimnastycy spędzali popołudnia w parku linowym, parku wodnym lub zwiedzając Wielką Krokiew czy Krupówki. Każdego dnia dzieci i młodzież korzystały z basenu, który był dostępny dla uczestników obozu.

Zajęcia i atrakcje to jedno, ale dodatkowo podczas obozu odbywał się konkurs czystości. Trenerzy codziennie sprawdzali i oceniali czystość pokojów. Na zwycięzców czekała specjalna nagroda.

Na podsumowaniu obozu każdy uczestnik otrzymał upominek, a zwycięzcy konkursów nagrody. Trenerami podczas obozu byli: Michał Gaj (judo, akrobatyka), Maciej Ignaczak (judo), Sebastian Tołkacz (akrobatyka) i Mariusz Lipski (akrobatyka).

Michał Gaj
UKS Judo / Akrobatyka Tuliszków


Tagi:

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.