KSiSW w Turku z sukcesami na turnieju w Skarżysku-Kamiennej

KSiSW w Turku z sukcesami na turnieju w Skarżysku Kamiennej

W dniu 9 października w Skarżysku-Kamiennej odbył się VII Międzynarodowy Turniej Shinkyokushinkai Karate. Uczestniczyli w nim zawodnicy KSiSW w Turku oraz WKKK Malanów.

Sędzią głównym zawodów był shihan Remigiusz Karpiński 6 dan Prezes Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai. W gronie 350 startujących zawodników z 35 klubów z całej Polski i zawodników  z Ukrainy znaleźli się też zawodnicy z Klubu Sportów i Sztuk Walk z Turku i WKKK Malanów.

Zawody rozegrano na trzech tatami i trwały 7 godzin, podczas których odbyło się ponad 250 walk w różnych kategoriach wiekowych. Nasi zawodnicy zdobyli 16 pucharów i medali,  a w klasyfikacji drużynowej zajęli czwarte miejsce tuż za Kielcami (gospodarzami) i Końskimi.

Na co złożyły się indywidualne  wyniki?

Na najwyższym miejscu na podium stanęli:
Hubert Nowinowski, Katarzyna Nowinowska, Marcel Rosiak, Wiktoria Parol, Marcel Filipowicz.

Na drugim miejscu podium byli tylko:
Zosia Nowinowska i Bartek Waberski,

a na najniższym  miejscu podium byli:
Marcel Wiśniewski, Franciszek Wilczek, Piotr Grabowski, Aleksandra Figurska, Martyna Stankiewicz, Tomasz Sobczak, Aleksandra Zając, Lena Zawadzka, Gabriela Bronikowska.

Pomimo wygrania 1-2 walk tuż za podium znaleźli się: Wojciech Gadomski, Dawid Wisniewski, Aleksander Wilcze, Mikołaj Buchelt, Igor Krzyżanowski, Filip Drynkowski, Oliwier Bartczak,Piotr Pawlak- brawo za odwagę i wolę walki.

Zawodników wspierał shihan Dariusz Jasiakiewicz 5 dan oraz sensei Daniel Pakuła 3 dan, którym pomagali rodzice senpai Jacek Sobczak i pan Tomasz Wilczek.

Seminarium szkoleniowe z okazji 40-lecia KSiSW Turek

Już za tydzień to jest 23.10.21 r w Turku odbędzie się  seminarium szkoleniowe z okazji 40-lecia klubu Kyokushin w Turku, które poprowadzą największe autorytety karate kontaktowego w Polsce: shihan Remigiusz Karpiński i Eugeniusz Dadzibug (medaliści Mistrzostw Świata i Europy). Będzie to największe wydarzenie szkoleniowe w 2021 roku w Polsce, na które zapraszamy wszystkie kluby.

Zarząd  Klubu składa podziękowania za wsparcie wyjazdu dla Burmistrza Turku, Tuliszkowa, Zarząd Powiatu , Wójta Kawęczyna, Wójta Gminy Turek ,  firmie Maks Pol,  Budros Pompy Ciepła Turek , PSB Mrówka Turek,  Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, OSP Turek, Radny Miejski Paweł Kwiatkowski, PGKiM Turek, Getech S.A, OSiR Turek, Centrum Wolontariatu MOPS Turek , Restauracji Piwnica Smaku, Ministerstwa  Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Firmie Seiken, MOPS Turek.


Tagi: ,

« grudzień 2021 » loading...
P W Ś C P S N
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
niedz. 12

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.