Postaw na bezpieczny odpoczynek na nartach dzięki odpowiedniej polisie!

narty, wiązania narciarskie

Sezon narciarski rozpocznie się lada dzień, a pasjonaci szusowania po stokach z pewnością mają już za sobą przygotowania do niego. Warto jednak pamiętać, że poza dobrym sprzętem i odpowiednią odzieżą, przyda się nam również polisa ubezpieczeniowa dla narciarzy. Dlaczego warto ją wykupić i jak to zrobić?

Zalety posiadania dodatkowej polisy

Wielu, nawet doświadczonym narciarzom, przydarzył się niejeden wypadek na stoku. Czasami jego skutki okazują się być bardzo poważne, a poszkodowanemu trudno jest samodzielnie przedostać się do najbliższego ośrodka zdrowia. O ile w Polsce możemy skorzystać z bezpłatnych usług ratownictwa, o tyle poza granicami kraju jest to niemożliwe. Za pomoc musimy zapłacić z własnej kieszeni. Co więcej, często musimy również pokryć koszty leczenia oraz rehabilitacji. Polisa ubezpieczeniowa może pokryć te, a także inne wydatki. Zabezpiecza ona również przed takimi zdarzeniami, jak:

  • zgubienie lub kradzież bagażu,
  • kradzież sprzętu narciarskiego,
  • rezygnacja z wyjazdu.

Jak wybrać polisę?

Dodatkowe ubezpieczenie dla narciarzy posiada w swojej ofercie bardzo wiele towarzystw ubezpieczeniowych. Polisę możemy wykupić zarówno u agenta, jak i przez internet, bez wychodzenia z domu. Ta druga metoda dedykowana jest przede wszystkim osobom, które chciałyby wykupić ubezpieczenie na krótko przed planowaną datą wyjazdu, bowiem umowę możemy podpisać już w kilka chwil.

Co ważne, ubezpieczenie narciarskie online na https://www.ubezpieczenienanarty.pl kupimy bez względu na to, do jakiego kraju wybieramy się na urlop. Pozostaje pytanie, jak właściwie wybrać idealną polisę?

Przede wszystkim musimy zastanowić się, jaki dokładnie zakres ochrony nas interesuje. Niektóre z nich zabezpieczają jedynie nasze zdrowie, inne zaś oferują znacznie szerszą ochronę ubezpieczeniową. Wysokość składki w przypadku tych drugich będzie oczywiście wyższa, jednak dają one o wiele lepsze zabezpieczenie. Wybierzmy polisę, mając na uwadze kraj, w którym będziemy szusować. Jeśli w sezonie wybieramy się do kilku różnych miejsc, najlepiej będzie wykupić każdorazowo inną polisę. Okazuje się bowiem, że w niektórych krajach musimy pokryć także dodatkowe koszty, na przykład nagłego przyjęcia do szpitala, które – w przypadku posiadania polisy – może pokryć ubezpieczyciel.

Przyjemnie i bezpiecznie

Zimowy wyjazd na narty powinien być przede wszystkim przyjemnością. Trudno jednak dobrze go wspominać, jeśli w międzyczasie przydarzy nam się wypadek. W naszych głowach pojawia się wówczas nie obawa o swój stan zdrowia, a pytanie o to, ile za akcję ratunkową i leczenie będziemy musieli zapłacić? Nie pozwólmy, aby nawet drobny wypadek przeszkodził nam cieszyć się wypoczynkiem. Wchodząc na stronę https://www.ubezpieczenienanarty.pl/p/jakie-ubezpieczenie-na-narty-na-slowacje-/50.html, możemy wykupić idealną polisę dla siebie oraz dla naszych bliskich, wspólnie z którymi zamierzamy szusować po stokach. Pamiętajmy, aby ubezpieczenie  nabyć jeszcze przed wyjazdem na narty, a także dokładnie przemyśleć wybór oferty, która powinna być dopasowana przede wszystkim do naszych potrzeb oraz możliwości finansowych. 


Tagi:

« styczeń 2022 » loading...
P W Ś C P S N
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.