Blogm. TurekRekreacja

Razem w Skorzęcinie

Trzy ostatnie dni maja 36-osobowa grupa uczniów Gimnazjum nr 1 w Turku spędziła w ośrodku Karolinka w Skorzęcinie.

Piękna pogoda sprzyjała aktywności na świeżym powietrzu. Największym powodzeniem cieszyły się rozgrywki  sportowe na pobliskim „Orliku”.

Młodzież uczestniczyła również w pieszej wycieczce wokół Jeziora Białego, realizując zadania ścieżki dydaktycznej „Przygoda z przyrodą”. W czasie zajęć integracyjnych wykorzystano elementy kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, sporządzając przepis na przyjaźń. Kreatywnością wykazali się zarówno uczniowie, jak i nauczyciele, układając o sobie wierszyki, których recytacja wywołała wiele pozytywnych emocji.

Dopełnieniem atrakcyjnie spędzonego czasu było wspólne plażowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 2 =