Razem w Skorzęcinie
Trzy ostatnie dni maja 36-osobowa grupa uczniów Gimnazjum nr 1 w Turku spędziła w ośrodku Karolinka w Skorzęcinie. Piękna pogoda
Czytaj więcejTrzy ostatnie dni maja 36-osobowa grupa uczniów Gimnazjum nr 1 w Turku spędziła w ośrodku Karolinka w Skorzęcinie. Piękna pogoda
Czytaj więcej