Siatkarze z Turku przegrywają z UKS Wicher Kobyłka. Dziś kolejne starcie

UKS “Piątka” Turek - UKS Wicher Kobyłka

Wczoraj UKS Piątka Turek uległa przyjezdnym 3:0. Siatkarze swój pierwszy mecz rozegrali z UKS Wicher Kobyłka. Weekendowe rozgrywki to walka o wejście do finału baraży o II ligę PZPS.

“Piątka” wróciła do gry po blisko trzech tygodniach przerwy. Niestety powrót okazał się nieudany. Trzysetowa batalia zakończyła się wygraną gości. UKS Wiecher Kobyłka już w pierwszej partii pokazał, że chce powalczyć o wejście do finału baraży o II ligę. Przyjezdni zwyciężyli 20:25. Dwa kolejne sety również należały do nich. Wicher wygrał wpierw 18:25, a następnie trzecią partię 19:25.

Wczoraj w Turku doszło również do pojedynku A.Z. Iwaniccy Gubin z Wisłok Strzyżów. Pomyślnie zakończył się on dla ekipy ze Strzyżowa, która pokonała swojego rywala 3:0.

4 MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin 1 1 0:3 48:75

Piątkowy mecz był pierwszym z trzech pojedynków tego weekendu. Porażka boli, ale trzeba o niej zapomnieć i grać dalej. Dziś drużynę UKS Piątka Turek czeka kolejne starcie. Zmierzą się z A.Z. Iwaniccy Gubin.