„Train, eat, sleep, repeat”, czyli obóz Strikera nad morzem

Klub Striker. Obóz w Cetniewie

Cały sierpień kickboxerska drużyna klubu Striker w Turku poświęciła na przygotowania do sezonu. Pod koniec wakacji ścisła reprezentacja rywalizująca na matach i ringu brała udział w dwóch obozach sportowych. Pierwszy w nich odbył się w zimowej stolicy – Zakopanem, drugi w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich „Cetniewo” we Władysławowie nad Morzem Bałtyckim.

Od 28 sierpnia do 1 września udział w Otwartym Zgrupowaniu Związku Sportowego Klubów APFN wzięli zawodnicy klubu w składzie:

 • Gabrysia Włodarczyk,
 • Aleksander Piaseczny,
 • Zuzanna Drewniak,
 • Wiktoria Włodarczyk,
 • Iwo Adamek,
 • Seweryn Kowalewski,
 • Aleksander Kowalczyk,
 • Szymon Kałużny,
 • Kacper Siwiński,
 • Patryk Szulc,
 • Hubert Izydorkiewicz
 • oraz Kamil Więcławek.
„Train, eat, sleep, repeat”

Związek współpracuje z Polskim Związkiem Kickboxingu, do którego klub należy od początku tego roku. 5 dni zabaw na terenach ośrodka sportowego dostarczyło wiele emocji.

Treningi rozpoczynała poranna zaprawa w terenie. Następnie posiłek i przysłowiowa drzemka. W środku dnia czekały mocne dwie jednostki zadaniowo-sparingowe. Zasada „Train, eat, sleep, repeat” –  doskonale odzwierciedla to co się działo. W przerwach popołudniowych drużyna odpoczywała nad morzem, w krytej pływalni, wieczorami przy ognisku i spacerze nad Bałtykiem.

Obóz oprócz nowych umiejętności dał możliwość wymiany doświadczeń między zawodnikami z innych klubów. Dzięki przemiłej atmosferze przysłowiowy „wycisk” był do zniesienia. Lekko nie było, ale nikt nie mówił że lekko będzie bo skoro zmierzamy na sam szczyt to nic dziwnego, że mamy pod górkę – zaznacza klub.

Dodaje – Już niebawem pierwsze starty kontrolne na sparingach wyjazdowych oraz walka z najlepszymi w kraju. Cała drużyna już nie może doczekać się okresu startowego, który tak naprawdę wszystko zweryfikuje. Trzymacie za Nas mocno zaciśnięte pięści bo będzie się działo.

Podziękowania za wsparcie stowarzyszenia członkowie kierują przede wszystkim w stronę rodziców naszych podopiecznych. Dzięki ich pomocy możemy realizować nasze sportowe marzenia. Podziękowania również w stronę Romualda Antosika, Burmistrza Miasta Turek, wszystkich osób i firm które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Są to: Restauracja Pico Belo w Uniejowie, Dźwig Met – Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, Angie Power Service – Dominik Raczyński, FPE Systems, InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, IzoSerwis – izolacje przemysłowe Jakub Kowalczyk, biuro rachunkowe PIT – Paweł Tylki,   „GilTrans”  Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil. „Bez Was nie byłoby Nas! By szczyty zdobywać!”


Tagi: ,

« Luty 2020 » loading...
P W Ś C P S N
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
sob 22

Kino TUR. Urwis

21 lutego - 24 lutego
pt 28

Kino TUR. Tajni i fajni

28 lutego - 2 marca
pt 28

Kino TUR. Gorący temat

28 lutego - 2 marca

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.