Tuliszków. Wakacje z judo

Tuliszków. Wakacje z judo

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie był organizatorem ,,Wakacji z Judo’’. Była to kolejna edycja zajęć sportowo-rekreacyjnych i wycieczek organizowana dla dzieci i młodzieży z gminy Tuliszkowie podczas czasu wolnego od szkoły.

W lipcu odbywały się zajęcia sportowe, gimnastyczne i gry zespołowe na hali sportowej w Tuliszkowie. Oprócz dzieci uczestniczyły także wycieczkach m.in. do Park Trampolin i Arene Laser Game oraz Eksperymentarium w Łodzi. Odwiedziły ponadto Park Linowy ,,Leśny Raj’’ w Ślesinie i Energylandie, największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów. Wyjazd ten cieszył się największym powodzeniem.

W programie ,,Wakacje z Judo’’ znajdował się także obóz sportowo-rekreacyjny w Szklarskiej Porębie.

Od sierpnia zajęcia rozpoczęły się na sali na tatami, specjalistycznych materacach do judo, gdzie każdy mógł poćwiczyć i poznać dyscyplinę olimpijską jaką jest judo. Była to okazja aby w połowie sierpnia poćwiczyć z mistrzem judo Anetą Szczepańską, srebrna medalistka Olimpijską z Atlanty. Zajęcia cieszyły się dużym powodzeniem, każdy z uczestnik poza zajęciami mógł zobaczyć medal olimpijski i zadać pytania mistrzowi. Zajęcia judo podczas wakacji były bezpłatne dla uczestników. Każdy mógł przyjść i spróbować swoich sił i spędzić czas aktywnie w wakacje.

Wakacje z Judo po raz kolejny cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczestniczyło w nich około 150 dzieci, Z wielu atrakcji i niezapomnianych chwil, zawodnicy i dzieci z sekcji Judo Tuliszków oraz z gminy w Tuliszkowie mogły skorzystać dzięki wsparciu sponsorom, którym jesteśmy bardzo wdzięczni.

Tuliszkowskich judoków wspiera: Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis, Grzegorz Ciesielski, Burmistrz UGiM w Tuliszkowie, Józef Andrzejewski, firma Hurtownia Artykułów Przemysłowych, Tomasz Glanc, firma PosGlanc.

Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia judo w nowym sezonie z podziałem na grupy wiekowe. Miło mi poinformować iż od września klub wzbogaci się o nową sekcje, powstanie grupa Brazyliskiego Jiu-Jitsu dla młodzieży i dorosłych. Treningi prowadzić będzie zawodnik i instruktor BJJ. Więcej zdjęć obozu  i informacji o nowym naborze znajdą Państwo na stronie internetowej klubu www.judotuliszków.pl i na facebooku sekcji.

Trener sekcji
– Michał Gaj


Tagi: , , ,

Kalendarz wydarzeń

« Czerwiec 2019 » loading...
P W Ś C P S N
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
pon 24

Turek. Wystawa Na zdrowie

6 maja - 27 czerwca
pon 24

Kino TUR. Panda i banda

21 czerwca - 24 czerwca
pon 24

Kino TUR. Trzy kroki od siebie

21 czerwca - 24 czerwca
pt 28

Kino TUR. Aladyn

28 czerwca - 1 lipca
pt 28

Kino TUR. John Wick 3

28 czerwca - 1 lipca
sob 29

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.