Blogm. TurekSpołeczeństwo

Turek. Uczniowie „Piątki” wśród laureatów konkursu plastycznego „Mój las”

W dniu 18 lutego, w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchowie, odbył się finał XXXIII edycji konkursu przyrodniczo-plastycznego „Mój las”. Celem konkursu było promowanie walorów przyrodniczo- turystycznych polskich lasów.

Wyróżniono 17 laureatów, wśród których nie zabrakło uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Turku. Komisja biorąc pod uwagę wartość merytoryczną, estetykę i oryginalność ujęcia tematu zdecydowała przyznać:

  • II miejsce dla Adama Rosiaka z kl. 1b (opiekun p. Urszula Ogińska)
  • III miejsce dla Bartosza Bartosika z kl. 3e (opiekun p. Wioletta Pisarek- Iwaniak)

Wyróżnienia otrzymały: Zuzanna Misztal oraz Aleksandra Szczepańska z kl. 2b (opiekun p. Lilla Włodarczyk).

Serdecznie gratulujemy małym artystom i życzymy dalszych sukcesów.

materiał nadesłany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście + sześć =