BlogBrudzewSpołeczeństwo

Uczniowie szkoły w Koźminie wśród wojewódzkich finalistów

Uczniowie szkoły w Koźminie uzyskali w tegorocznych wojewódzkich konkursach przedmiotowych tytuły finalistów. Tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego przypadł uczennicy klasy VIII Zuzannie Adamczyk. Jest to bardzo duży sukces wychowanki koźminskiej placówki, która osiągnęła wysokie wyniki w tak trudnym konkursie wymagającym wiedzy biologicznej nie tylko z zakresu szkoły podstawowej, ale również znajomości dodatkowej literatury. Do konkursu uczennice przygotowywała nauczycielka biologii Wioletta Rusek.

W Wojewódzkim Konkursie Geograficznym szkołę reprezentował uczeń klasy VIII Bartosz Kowalewski. Tematem wiodącym tegorocznego konkursu była Ameryka Północna – a na etapie wojewódzkim geografia społeczno – ekonomiczna tego kontynentu. Taj, jak jego koleżanka Bartek również wykazał się ogromną wiedzą w tym zakresie i został finalistą. Opiekunem ósmoklasisty był Tomasz Suleja.

Gratulujemy życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + 2 =