Wycieczka po Akademii Piłkarskiej Reissa

Akademia Piłkarska Reissa

APR (Akademia Piłkarska reissa)Dobra zabawa, sport a może doskonalenie własnych umiejętności? Jeśli pasja, w połączeniu z nauką to dla Ciebie priorytet w wychowaniu dziecka, koniecznie zapoznaj się z wszystkimi projektami realizowanymi w Akademii Piłkarskiej Reissa!

Akademia skupia się nie tylko na wdrażaniu młodego pokolenia w sport jakim jest piłka nożna, ale i współpracuje z innymi projektami, które w znaczny sposób pozwalają stymulować rozwój psychomotoryczny. Jak zapewnia patron klubu – Piotr Reiss, każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

– Moja Akademia to nie tylko sport i dobra zabawa, ale przede wszystkim możliwość rozwoju w wielu projektach klubu. Akademia stale współpracuje z takimi programami jak Wielkopolska Akademia Bramkarska, Indywidualne Fundamenty Gry czy Obozy Akademii.

Każdy z nich został stworzony z myślą o upodobaniach najmłodszych adeptów sportu i stanowi niepowtarzalny fundament ich prawidłowego rozwoju.

Indywidualne Fragmenty Gry

Program indywidualnych treningów piłki nożnej jest skierowany do zawodników między 7. a 13. rokiem życia. Pozwala on nie tylko na dogłębną analizę gry zawodników, ale i odpowiada na istotne pytania z zakresu rozwoju młodego adepta piłki nożnej. Program stanowi uzupełnienie treningów na lokalizacji, czy w reprezentacji Akademii Piłkarskiej Reissa i pozwala na poprawę takich parametrów, jak: motoryka, siła, technika, wytrzymałość, drybling, precyzja i kreatywność.
Więcej na: http://fundamentygry.pl/

Obozy Akademii

Obozy Akademii to oferta aktywnego spędzania czasu dla dzieci i młodzieży. Łączy w sobie nie tylko wiedzę doświadczanej kadry opiekunów, trenerów, ale także rozrywkę powiązaną z niezapomnianymi przeżyciami. Potężna porcja atrakcji i integracja z rówieśnikami to zaledwie część pozytywów jakie przynosi czas spędzony z na obozach Akademii. Miejsca organizowanych obozów i wycieczek są starannie dobrane pod kątem bazy sportowej, lokalizacji, atrakcji i jakości zakwaterowania. Wszystko po to, by stworzyć najlepsze warunki do wspólnej sportowej zabawy.
Więcej na: http://obozy.akademiareissa.pl/

Wielkopolska Akademia Bramkarska

Wielkopolska Akademia Bramkarska to największy w województwie wielkopolskim, pionierski projekt skierowany dla dzieci i młodzieży, chcących szkolić swoje umiejętności bramkarskie. Treningi przeznaczone są dla bramkarzy w wieku 7 – 19 lat i odbywają się pod nadzorem doświadczonych trenerów.
Więcej na: http://akademiabramkarzy.pl/wab/

Centrum Piłkarskie FootballPro.pl

Gdy już Twoje dziecko zdecyduje, który projekt jest dla niego stworzony, koniecznie zajrzyj do Centrum Piłkarskiego FootballPro.pl i zadbaj o to, aby na treningu poczuło się jak piłkarz światowej renomy. Każdy z projektów posiada swój własny oficjalny zestaw meczowy, który utożsamia zawodnika z całą drużyną.
Więcej na: www.footballpro.pl

Jeśli jeszcze nie wiesz, który z projektów to idealne miejsce dla Twojego dziecka, już dziś dowiedz się więcej o każdym z nich i zadzwoń na klubową infolinię: 502 741 749.

 


Tagi:

« Styczeń 2021 » loading...
P W Ś C P S N
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Dodaj firmę do katalogu

Portale społecznościowe

Kontakt z Turek24

 email: redakcja@turek24.com.pl

tel. kom. 502 390 836-7

Wydawca: Kontur Media sp. z o.o.