Zakopower i Pudelsi na Dniach Turku w sierpniu
Urząd miasta poinformował jakie gwiazdy wystąpią na Dniach Turku. Wydarzenie zaplanowano na 12-13 sierpnia br. I to drugiego dnia, w niedzielą wystąpią Pudelsi oraz jako gwiazda wieczoru zespół Zakopower.
Na Dni Turku organizatorzy przygotowali koncerty, zabawy, zajęcia rekreacyjne, wesołe miasteczko i stoiska gastronomiczne. Jeżeli dopisze pogoda, to będzie to doskonała okazja, by spotkać się z przyjaciółmi, znajomymi i wspólnie spędzić z nimi czas. Największą atrakcją wydarzenia będzie koncert zespołu Zakopower. Przed nim wystąpią Pudelsi, którzy też potrafią rozruszać publiczność.
Dni Turku i Gminy Turek tradycyjnie odbywać się będą na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku, przy ul. Armii Krajowej 1. Wstęp na koncerty jak zwykle będzie darmowy.
Wstępny program Dni Turku i Gminy Turek:
12 sierpnia (sobota)
- 17.30 – koncert Kingskiej
- 18.30 – koncert zespołu 4Szmery
- 20.30 – koncert Kubańczyka
- 22.00 – dyskoteka DJ
13 sierpnia (niedziela)
- 14.00-19.00 – świat zabaw dla najmłodszych
- 14.00-19.00 – plenerowe eko-warsztaty
- 14.00-19.00 – stoisko Mleczarni Turek
- 17.00 – koncert zespołu The Zgreds
- 18.30 – koncert zespołu Pudelsi
- 20.30 – koncert zespołu Zakopower



