Tuliszków. Samorząd mieszkańców zaprosił na rajd rowerowy
W niedzielne popołudnie na parkingu przy kościele św. Wita w Tuliszkowie zgromadziło się kilkadziesiąt osób. Wszystko po to, aby wystartować w rajdzie rowerowym, na który zaprosiła Rada Samorządu Mieszkańców Miasta Tuliszkowa.
O formę w czasie pandemii pomagają zadbać rajdy rowerowe, między innymi takie jak te organizowane w Tuliszkowie. Inicjatywa samorządu mieszkańców, który zaproponował rajd rowerowy spotkała się z dużym odzewem. Miłośnicy dwóch kółek wystartowali o godzinie 15.00. Po około dwóch godzinach mogli już się cieszyć odpoczynkiem i delektować grillem w miejskim parku.
Rodzinny rajd rowerowy to przede wszystkim wspaniałe przeżycia sportowe i turystyczne.
foto: Gmina i Miasto Tuliszków














